Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

LuboRusev

Зареждане на 64bit Windows7

Препоръчан отговор

Здравейте, потребители на Калдата! Бихте ли ми казали както точно да буутна 64bit Windows 7 чрез USB Flash Drive (флашка) на 32bit Windows 7. Ако не сте ме разбрали, ще го обясна по-точно. Значи: В момента съм с 32bit Windows 7 Ultimate. Понеже от няколко дена компютъра ми зарежда една папка или 1 страница в интернет поне 1 минута. Преди 1 седмица отворих компютъра и почистих абсолютно всичко, внимателно. Та.. Както казах с 32bit Windows 7 Ultimate съм и искам да си буутна 64bit Windows 7 Ultimate чрез флашка. Ако някой успее да ми обясни точно, БЛАГОДАРЯ МУ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по същия начин както си бутнал и 32ката !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да слагаш 64 битов Уиндолс 7, ако  рама ти е под  4 Гб рам или най-малкото ,ако процесора ти не е 64 bit,няма да ти позволи да го инсталираш.Кажи някаква информация за машината си,като използваш AIDA64,също може да дадеш и инфо за това какви температури държи от тук:

Публикувано изображение

2-ро Може примерно за почистиш регистрите и временните файлове с CCleaner 4.03.4151,като погледнеш тези изображения.

ЦЪК и ЦЪК.Също може да му удариш една дефрагментация с Defraggler 2.14.706

Може да дадеш една снимка от Task Manager---------->ЦЪК и раздел производителност ЦЪК

Може да спреш стартиращите се програми заедно с Windows от самата програма CCleaner или от тук :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

И не на последно място ,как да си направите бутващата флашка,ако има необходимите изисквания по-горе ,като рам.

Download<--------Програмата ,която ще правите бутващата флашка.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видът на ОС зависи само и единствено от това колко бита е самият процесор.Аз съм слагал 64-битов Уиндоус и на машини с 2 ГБ рам.Авторът на темата,моля кажете ни каква е конфигурацията ви.Ако не знаете,моля инсталирайте си програмата Speccy (безплатна е) и ни кажете какви са частите и каква е температурата им.Вижте също така в Таск Мениджъра дали някой процес не товари процесора.Може и да се наложи да минете през антивирусният отдел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро ми се наложи да направя флашка с x64 bit Windows 7 на ОС Windows 7 32bit. със оригиналния Tool. на MS.

И не стана. Пробвах с две флашки по 4 GB ( двете са читави). Дава грешка в края на процеса.

До колкото четох има ограничение. И не може да се направи флашката бутваща със x64, на ОС която е 32bit.

Затова преминах на стария и изпитан метод със DVD boot диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо си объркал :( аз имам на флашка 7ца 32 и 64 . Дори не помня дали имах и 7ца инсталирана тогава .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата, че всичко беше точно. И копието на ОС "не е пипнато".

Явно не само аз имам същият проблем. Точно заради файла за боот сектора, правеше проблем.

Едит: Не казвам, че не Ви вярвам колега. Може и да се "направи" флашката бутваща със 64bit ОС на XP . Но не съм го пробвал.

Както и с други програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам ти че два пъти съм правил бут флашка , като единия път беше / не си спомням с коя програма / флашката я правих на ХР - като във нея присъстваше , хирен , ХР и 7 32/64 обаче след няколко инсталации  се бъгваше ХР и сега ги имам на отделни флашки , като 7цата я правих с инструмента на MS . Никога не съм имал инсталирана 64 битова ОС .

Вярно копието на 7 цата е преработвано и със вграден БГ - може би там да се крие ключа на бараката :(

ПП. Ако не се лъжа е тоя .

Дистрибуцията .............. и съдържа 32 и 64 битови Ultimate на Български и Английски. Всички с интегриран Internet Explorer 9, който работи на Български или Английски според езика на оперционната система, който използвате. Ъпдейти към месец Май 2011. Нищо друго не е добавяно или премахвано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така. Здравейте отново. Ето малко информация от AIDA64 1.Процесор: Intel Pentium DualCore E5500 2816MHz - Пише, че този процесор е 64 битов. 2.Дънна платка: Biostar G41D3 - Поддържа 64 битови процесори. 3.Рам: 1GB-Power Quotient + 2GB Kingston 99U5458 = 3GB Рамта за сега е слаба, но утре-другиден ще си взимам Corsair Vengeance 8GB(2x4GB) Та... Благодаря за повечето отговори и между другото.. някой хора ще ми викат ид*от, глу*ак и т.н, но за антивирусна програма ще каза само едно голямо НЕ.. Просто... Не обичам антивирусните програми, а и след няколко неуспешни опита да си пречистя част от компютъра с CCleaner, резултата беше нулев... Постоянно ми даваше някакви грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.