Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, потребители на Калдата! Бихте ли ми казали както точно да буутна 64bit Windows 7 чрез USB Flash Drive (флашка) на 32bit Windows 7. Ако не сте ме разбрали, ще го обясна по-точно. Значи: В момента съм с 32bit Windows 7 Ultimate. Понеже от няколко дена компютъра ми зарежда една папка или 1 страница в интернет поне 1 минута. Преди 1 седмица отворих компютъра и почистих абсолютно всичко, внимателно. Та.. Както казах с 32bit Windows 7 Ultimate съм и искам да си буутна 64bit Windows 7 Ultimate чрез флашка. Ако някой успее да ми обясни точно, БЛАГОДАРЯ МУ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да слагаш 64 битов Уиндолс 7, ако  рама ти е под  4 Гб рам или най-малкото ,ако процесора ти не е 64 bit,няма да ти позволи да го инсталираш.Кажи някаква информация за машината си,като използваш AIDA64,също може да дадеш и инфо за това какви температури държи от тук:

Публикувано изображение

2-ро Може примерно за почистиш регистрите и временните файлове с CCleaner 4.03.4151,като погледнеш тези изображения.

ЦЪК и ЦЪК.Също може да му удариш една дефрагментация с Defraggler 2.14.706

Може да дадеш една снимка от Task Manager---------->ЦЪК и раздел производителност ЦЪК

Може да спреш стартиращите се програми заедно с Windows от самата програма CCleaner или от тук :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

И не на последно място ,как да си направите бутващата флашка,ако има необходимите изисквания по-горе ,като рам.

Download<--------Програмата ,която ще правите бутващата флашка.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видът на ОС зависи само и единствено от това колко бита е самият процесор.Аз съм слагал 64-битов Уиндоус и на машини с 2 ГБ рам.Авторът на темата,моля кажете ни каква е конфигурацията ви.Ако не знаете,моля инсталирайте си програмата Speccy (безплатна е) и ни кажете какви са частите и каква е температурата им.Вижте също така в Таск Мениджъра дали някой процес не товари процесора.Може и да се наложи да минете през антивирусният отдел.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро ми се наложи да направя флашка с x64 bit Windows 7 на ОС Windows 7 32bit. със оригиналния Tool. на MS.

И не стана. Пробвах с две флашки по 4 GB ( двете са читави). Дава грешка в края на процеса.

До колкото четох има ограничение. И не може да се направи флашката бутваща със x64, на ОС която е 32bit.

Затова преминах на стария и изпитан метод със DVD boot диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо си объркал :( аз имам на флашка 7ца 32 и 64 . Дори не помня дали имах и 7ца инсталирана тогава .

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата, че всичко беше точно. И копието на ОС "не е пипнато".

Явно не само аз имам същият проблем. Точно заради файла за боот сектора, правеше проблем.

Едит: Не казвам, че не Ви вярвам колега. Може и да се "направи" флашката бутваща със 64bit ОС на XP . Но не съм го пробвал.

Както и с други програми.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам ти че два пъти съм правил бут флашка , като единия път беше / не си спомням с коя програма / флашката я правих на ХР - като във нея присъстваше , хирен , ХР и 7 32/64 обаче след няколко инсталации  се бъгваше ХР и сега ги имам на отделни флашки , като 7цата я правих с инструмента на MS . Никога не съм имал инсталирана 64 битова ОС .

Вярно копието на 7 цата е преработвано и със вграден БГ - може би там да се крие ключа на бараката :(

ПП. Ако не се лъжа е тоя .

Дистрибуцията .............. и съдържа 32 и 64 битови Ultimate на Български и Английски. Всички с интегриран Internet Explorer 9, който работи на Български или Английски според езика на оперционната система, който използвате. Ъпдейти към месец Май 2011. Нищо друго не е добавяно или премахвано.

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така. Здравейте отново. Ето малко информация от AIDA64 1.Процесор: Intel Pentium DualCore E5500 2816MHz - Пише, че този процесор е 64 битов. 2.Дънна платка: Biostar G41D3 - Поддържа 64 битови процесори. 3.Рам: 1GB-Power Quotient + 2GB Kingston 99U5458 = 3GB Рамта за сега е слаба, но утре-другиден ще си взимам Corsair Vengeance 8GB(2x4GB) Та... Благодаря за повечето отговори и между другото.. някой хора ще ми викат ид*от, глу*ак и т.н, но за антивирусна програма ще каза само едно голямо НЕ.. Просто... Не обичам антивирусните програми, а и след няколко неуспешни опита да си пречистя част от компютъра с CCleaner, резултата беше нулев... Постоянно ми даваше някакви грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.