Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте , вече четвърти ден не мога да си ползвам скайпа проблема е в това,че когато го пусна машината ми сече неимоверно много,проблема трае вече 4 дена :@  :mad:  :mad:  опитвам да пусна таск мениджара но го чакам 1-2 минути което си е много бавно :Х  и като изключа скаипа от таск мениджара всичко си върви перфектно . сканирах компютъра макар и да ми отне приблизително 4 часа не открих никакви вируси :Х  мисля ,че само си изгубих времето :@ моля ви помогнете ми много ми е важно да ползвам скайпа си трябва да се чуя с едни хора по важни въпроси .

П.П : ползвам най-новата версия на скайп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да влезете в следният форум....

Skype - Въпроси, Проблеми, Дискусии- http://www.kaldata.com/forums/forum/139-skype-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%B8%D0%B8/

Може би някой модератор ще измести темата ви на правилното място.

Но така и така сте тук,да видим какво може да се направи.Хубаво сте включили Таск Мениджъра.Трябвало е да погледнете как се товари процесора ви.И да видите дали точно Скайп го товари.Също така,опитайте с по-стара версия на Скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми когато включа скайпа и пусна таск мениджара не показва ,че товари на процесора но в графата имам опция която показва и времената на ядрото а то скача драстично ?? скайпа ми показва ,че товари около 125 000 К някой път е около 94 000 К така ,че нямам притеснения за това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж първо какво ти товари процесора. Със сигурност не е скайп. Кажи си и параметрите на компютъра. Може да покажеш на снимка процесите от Device Manager.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много бих искал но скапаният ми комп ссмо се ресва може би има троянец ама не сам сиг , в момента пиша от тела пьк и да искам не мога си преинстална компа . Имах един диск с драйверите за компа ама ся е счупен на две , ко да прая кажете ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталация на ОС. но е кофти за драйверите щото сиг. нямаш драйвера за мрежовата карта ако го имаш пак ще се разтърсиш из интернета за другите у-ства  ;) инсталирваш пак същата версия скайп и казваш какво е станало. Ако не тръгне и пак ти лагва системата инсталирваш Skype 3.6.0.244 със стария дизайн с 64бита спец. за Win7. Аз я ползвам тая и съм мн. доволен,

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам къде да пиша , защото не съм наясно с форумите. Имам един спешен въпрос - не мога да пиша само на един човек в скайп , както и той на мен , а и двамата сме на линия. С другите абонати нямам проблем. Случи се преди няколко дена , когато бързах с отварянето на всякакви прозорци в Chrome и не знам какво се случи. Ако някой знае как да го оправя , моля да сигнализира  :help wanted4:

Вече всичко е окей ! Ако стане нещо пак ще пиша  :)

Редактирано от Monika Kostadinova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.