Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,правя си сървър на SAMP-San Andreas Mulyiplayer и като вляза в него ми излиза Connecting to:(Ip-то ми)

The server didn't responding.Retrying...

И така много пъти.Моля,помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=31606&page=2 - и подобни теми... Отваряне на порт 7777 (forward).

Не съм с рутер.А темата дето си я дал е за рутер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би не си с реално  ип ! 

Такова понятие, като реално или нереално ип не съществува. Всички ип са реални, след като са назначени на определена машина!

Не съм с рутер.А темата дето си я дал е за рутер.

Щом не си с рутер отвори портовете в защитната стена, или можеш за тест направо да я деактивираш и да провериш дали тя пречи на кънекцията.

едит: Само да уточня, че е много важно публичното ти ип да е винаги едно и също. Вариантите са или ип-то да е статично (ако доставчика ти раздава такива адреси) или ако се назначава по DHCP винаги да е едно и също за твоя хост. Последното се договаря с доставчика, той си знае как да направи това. Има и др. варианти, ама не си уточнил как получаваш нета си.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с модем - е почти същото. Може и от БТК (Виваком) да ти го направят. За кабелен модем е като при рутер.

Ако си с кабел (директно влизащ от прозореца) - ще трябва да говориш с доставчика си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с модем - е почти същото. Може и от БТК (Виваком) да ти го направят. За кабелен модем е като при рутер.

Ако си с кабел (директно влизащ от прозореца) - ще трябва да говориш с доставчика си.

С кабел съм.И не е чак такъв проблем защото преди съм host сървър.

Може би не си с реално  ип ! 

С реално съм!Как иначе хоствам сървър на MC?

Редактирано от KrisoZZZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кабел съм!

С реално съм!Как иначе хоствам сървър на MC?

Тогава се обадете на доставчика си и им кажете да ви отворят порт 7777.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова понятие, като реално или нереално ип не съществува. Всички ип са реални, след като са назначени на определена машина!

ХАХАХАХАХА! :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХАХА! :D :D

Извинявай, че ти спамя темата, но кое точно му е смешното на цитираното от теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, че ти спамя темата, но кое точно му е смешното на цитираното от теб?

Че нямало реално IP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че нямало реално IP.

Ти на кое точно казваш реално ИП? Отговори ми на този въпрос. И да такова понятие реално или нереално няма. Хубаво е преди да се посмееш на нещо е да се информираш за някои неща. Още ти е мн рано да се подиграваш. Точно преди два дни писах за тея ип, е тук чети. Има и доста изписано в нета по тоя въпрос. Това, че някои си дават определения на ип-тата, както им дойде не значи че е правилно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти на кое точно казваш реално ИП? Отговори ми на този въпрос. И да такова понятие реално или нереално няма. Хубаво е преди да се посмееш на нещо е да се информираш за някои неща. Още ти е мн рано да се подиграваш. Точно преди два дни писах за тея ип, е тук чети. Има и доста изписано в нета по тоя въпрос. Това, че някои си дават определения на ип-тата, както им дойде не значи че е правилно.

А ти под реално IP какво разбираш?Аз като гледам ти май го разбираш като оранжево,червено,жълто и т.н.Реално IP е(няма да го обесня като спец,щото не мога :D)Реалното е с кабел и нямаш рутер с него можеш да хостваш сървъри без hamachi и такива.А не реалното е обратното на това.Реално и не реално просто е измислено за по-лесно ;)

Редактирано от KrisoZZZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти под реално IP какво разбираш?Аз като гледам ти май го разбираш като оранжево,червено,жълто и т.н.Реално IP е(няма да го обесня като спец,щото не мога :D)Реалното е с кабел и нямаш рутер с него можеш да хостваш сървъри без hamachi и такива.А не реалното е обратното на това.Реално и не реално просто е измислено за по-лесно ;)

Много си далеч от тази материя и по принцип не обичам да споря, всеки си приема нещата така, както му е удобно и си решава проблемите както знае, но в темата има хляб да си говорим, ще ти е полезно да помислим заедно.

Сега да ти кажа, под реално ип не разбирам нищо. Само предполагам, че като се каже реално ИП, става дума за публичен ип адрес. Това с цветовете не го разбрах и не знам за какво ми говориш!? Останалата част от поста ти - значи ти ми казваш, че ако имам рутер т.е. компютъра ми взема от рутера нереален адрес, като го наричаш ти, примерно 192.168.1.ХХХ не мога да си направя сървър, защото това не е реално ип, така ли? Според теб е задължително  кабела на доставчика да е директно включен в машината, за да имам реален ип и тогава да си правя сървър? Хайде отгвори ми на въпросите и след това ще уточняваме останалото. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останалата част от поста ти - значи ти ми казваш, че ако имам рутер т.е. компютъра ми взема от рутера нереален адрес, като го наричаш ти, примерно 192.168.1.ХХХ не мога да си направя сървър, защото това не е реално ип, така ли? Според теб е задължително  кабела на доставчика да е директно включен в машината, за да имам реален ип и тогава да си правя сървър? Хайде отгвори ми на въпросите и след това ще уточняваме останалото. 

МОЛЯ?Не съм казвал нищо такова!Казах,че трябва да е с hamachi!Аре не спами излишно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МОЛЯ?Не съм казвал нищо такова!Казах,че трябва да е с hamachi!Аре не спами излишно!

Задължително ли е хамачи? Отговор е не. Ооо и да прав си няма да спамя, както вече казах на светлинни години си от тази материя. Грам си немаш и понятие за какво говориш или за какво става дума. Даже не беше и необходимо да се опитвам да ти налея малко акъл, защото за съжаление на хора като теб е много трудно да им се обясни. Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.