Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Петър Недев

Мултиплеар за Max Payne 3

Препоръчан отговор

Здравейте ! До преди месец влизайки в играта Max Payne 3 мултито ми работеше,но днес като цъкнах да поиграя малко multiplayer и ми се показа това Публикувано изображение

Играта съм си я закупил оригинална от стийм,не е от някой торент тракер.До преди месец всичко си работеше,но за жалост 

спря.Да не забравя да кажа,че преди месец бях клиент на друг интернет оператор (не знам дали се казва така) и бях с рутер,сега 

отново съм с рутер,но мултито не тръгва.Иначе сингъл плейъра си върви перфектно.Ако някой има идея как да оправя проблема да сподели.

ПС : Писал съм до support-А на Rockstar и в стийм форумите,но никой още не ми е отговорил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно акаунта ти е създаден на базата на старото ти IP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на Steam.

Ако е възможно да ми кажете какво точно,защото наистина не знам.

Най-вероятно акаунта ти е създаден на базата на старото ти IP.

Ами напълно е възможно,тъй като когато си я купувах бях клиент на предишния оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.