Премини към съдържанието
Stalik

Нови скрийншотове от IE 7

Препоръчан отговор

Инсталация

11442484707uw.th.jpg 11442484726bk.th.jpg 11442484819kn.th.jpg 11442484832ms.th.jpg

IE 7 в действие:

11442484863pp.th.jpg 11442484902fg.th.jpg 11442484914za.th.jpg 11442484934gd.th.jpg 11442484975ih.th.jpg 11442484978qd.th.jpg 11442484996uo.th.jpg 11442485295fq.th.jpg 11442485317ux.th.jpg 11443326777tk.th.jpg 11443326854od.th.jpg 11443326877cb.th.jpg 11443326884jq.th.jpg 11443326900eg.th.jpg

Специално за kaldata.com :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някакви, коментари, впечатления, нема ли да напишеш? Мен лично ще ми е интересно, как работи новото творение на Майкрософт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впечатления от работа с програмата нямам. Това са шотове на Internet Explorer 7 Build 5347 пуснати вчера в един немски сайт. От тук може да изтеглите и пробвате build 5296.

Колкото до коментари - еми то се вижда. Табове сложили и още някои други екстри. Засега наглед все повече добива "човешки" вид. :nono: Може и да излезе браузър от това. Сега с тези основни екстри, които са му добавени и вече съществуващата преднина пред останалите браузъри, мисля че IE ще забие яка котва в морето на ламерите, т.е. мнозинството и колкото и да ми е тъжно да го кажа (обичам да съм реалист), ще хвърли голям камък по пътя на Firefox, който скоро счупи 10-те процента пазарен дял. Нормално е че Били хич не бърза с нововъведенията. Страшно са самоуверени от M$...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А съвместим ли е с SP1 или само на SP2 може да се инсталира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хора аз съм с него от има няма 1 месец може малко по-малко.Ами незнам какво да ви кажа несъм бацал с FireFox или с Opera те нали са уш нещо подобно.Само знам,че е супер удобен да работиш с него чесно мн е олеснено в командите.Е моят е малко по-различна версия от тези но като цало не мн различен Internet Explorer v7.0 Build 5299 Beta 2.

На мен ми харесва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft не ме кефат ... нито пък техните продукти ... не ме кефи и "бозата" ..., но за жалост повечето я ползват и то пиратската версия ... и за какво? ... заради игричките ... без които не могат да си изживеят детството (които също са пиратски).

Ако някой държи толкова много на Виндовса, че да не може да диша без него да ме прощава за личното ми мнение ... айде със здраве :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъркаш се steady.Windows не се слага само заради игричките - били те пиратски или не! В повечето случай както знаеш правят програми единствено и само за Windows което е много кофти ако ползваш Linux както си ти в момента :yanim: . Лично аз съм слагал Linux няколко пъти на кашона, но просто ми се е налагало да се връщам на Win защотото програмките с които работя и съм свикнал не бачкат на Linux. Иначе Linux не е лош зависи коя версия инсталираш! Това което най-много ми харесва в Linux е невероятната лекота с която варви компа даже и при екстремно натоварване. Но за съжаление Windows си остава Windows - най-ползваната система sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Microsoft не ме кефат ... нито пък техните продукти ... не ме кефи и "бозата" ..., но за жалост повечето я ползват и то пиратската версия ... и за какво? ... заради игричките ... без които не могат да си изживеят детството (които също са пиратски).

Ако някой държи толкова много на Виндовса, че да не може да диша без него да ме прощава за личното ми мнение ... айде със здраве :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Нямам нищо против лин, ама всеки път когато се пробвам да го сложа не ми тръгва нета и се почвата настройки неща и накрая пак нищо. Прекрасна му е идеята и е още по прекрасно че е безплатно, ама не може това което уин може - слагаш диска инсталваш и просто тръгва. Не мисля че трябва да бъдеш супер специалист за да си инсталираш ОС. Не казвам, че съм супер специалист, даже твърдя обратното, но щом мога да си сложа сам уин, а не мога да си сложа лин, значи пингвина губи по точки.

!!! Не пиша това за да се заяждам, просто това е моето Лейм мнение!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак темата не е батъл Уин-Лин. cool.gif Темата е за най-популярния и парадоксално - един от най-"пачоемните" браузъри на пазара. Който прави опит за осъвременяване... Не закъсня ли? Или е твърде голямо самообладанието на Майкрософтърите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам,този IE 7 може ли да е на БГ и как става,защото влязох в Tools>Internet options>Languages и там има едно Bulgarian [bg] маркирах го ОК и нищо,пак си е на английски?

Благодаря :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как може да се премине през проверката за Build 5355 на сайта на MS ?

Пробвай тук

П.П. А по моя въпрос някой зае ли нещо (IE 7 на BG става ли изобщо и как)?

Редактирано от Zdraveli (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zdraveli, това http://avatarbg.info и DLL е версия 7.0.5299.0 - има го в името на фаила. На мен ми е интересно за 7.0.5355.5. Интересното е, че ако един път не успееш с валидацията на 7.0.5355.5 не можеш да /пре/инсталираш дори стария билд 5299.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж първия пост от линка който съм ти дал(той е на d-rRoss) ама е за IE 7.0.5335.5 извинявам се!

Редактирано от Zdraveli (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да попитам бета версията за колко време може да се използва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До следващата бета или до излизането на финала

Редактирано от wowgeleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Впечатления от работа с програмата нямам. Това са шотове на Internet Explorer 7 Build 5347 пуснати вчера в един немски сайт. От тук може да изтеглите и пробвате build 5296.

Колкото до коментари - еми то се вижда. Табове сложили и още някои други екстри. Засега наглед все повече добива "човешки" вид. :) Може и да излезе браузър от това. Сега с тези основни екстри, които са му добавени и вече съществуващата преднина пред останалите браузъри, мисля че IE ще забие яка котва в морето на ламерите, т.е. мнозинството и колкото и да ми е тъжно да го кажа (обичам да съм реалист), ще хвърли голям камък по пътя на Firefox, който скоро счупи 10-те процента пазарен дял. Нормално е че Били хич не бърза с нововъведенията. Страшно са самоуверени от M$...

Мене като разработчик не ме вълнуват екстрите по юзър интерфейса, а това до колко е съвместим с W3C и ECMA стандартите - т.е. HTML-а, CSS и JavaScript-а писани за всички браузъри, работят ли по същия начин и на IE 7. Щото ако се наложи да се правят обработват разликите в поведението между версиите на IE освен разликите между IE и браузърите... то тогава ... жална майка...

А да попитам,този IE 7 може ли да е на БГ и как става,защото влязох в Tools>Internet options>Languages и там има едно Bulgarian [bg] маркирах го ОК и нищо,пак си е на английски?

Благодаря :)

Ефекта от това дето си го направил няма да го видиш на панела на браузъра, а при браузването на интернационализран сайт. Изкaрай Bulgarian [bg] най-горе в листата с езиците и отиди на http://www.google.com - сам ще видиш разликата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо и от мен по темата.

Лично аз не бих му се доверил, но това е ЛИЧНО МНЕНИЕ. Нека не става повод за спор.

Поздрави на вс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.