Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ATLnb

Проблем със сейфовете в Assassin's Creed III

Препоръчан отговор

Значи имам играта и реших да инсталирам deluxe dlc и другите dlc-та за king washington. Всичко добре, но трябваше да сложа един unlock-ер за Dlc-тата който вместо да ги отключи още повече размазва положението. Проблема е че unlocker-а представлява save файл или файлове които се слагат в 1 папка и са някви кодирани сейфове които отключвали DLC-тата. Добре ама нищо не отключват. Когато пробвам да ги пусна ми изписва  "ubisoft server unavailable". опитах да ги изтрия сейфовете от самата игра но когато се опитам да ги изтрия играта крашва. Влизам в папката трия ги от там, пускам играта и сейфовете са си още там. Потърсих в интернет, намерих още 3 местоположения на сейфовете, и от там ги изтрих и пак нищо. Логнах се в Uplay и от там видях това:
Публикувано изображение

махнах отметката на cloud save sync и пак не става. Някъде бяха написали че било от това че OS ми е 64 битова, но си спомням преди когато го правих и ми се появи грешката със сървърите на убисофт, деинсталирах играта, инсталирах я на ново и dlc-то тръгна нормално но не можеше да се запаметява. тази грешка не се появява при повечето хора но все пак е често срещана. Предполагам че ако ги няма сейфовете ще мога да играя DLC-то но аз не мога да ги изтрия. Може би трябва в един от файловете да променя кода за да работят както трябва. Основно проблема ми е че не мога да изтрия сейфовете, а дори и след преинсталиране те пак си стоят макар да натискам при uninstal-ацията да се изтрият. Има ли някой който е имал този проблем с DLC-тата на играта - където когато ги пусне да му изписва ubisoft server unavailable и ако има ако може да сподели как е премахнал проблема защото опитах почти всичко. Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам играта и реших да инсталирам deluxe dlc и другите dlc-та за king washington. Всичко добре, но трябваше да сложа един unlock-ер за Dlc-тата който вместо да ги отключи още повече размазва положението. Проблема е че unlocker-а представлява save файл или файлове които се слагат в 1 папка и са някви кодирани сейфове които отключвали DLC-тата. Добре ама нищо не отключват. Когато пробвам да ги пусна ми изписва  "ubisoft server unavailable". опитах да ги изтрия сейфовете от самата игра но когато се опитам да ги изтрия играта крашва. Влизам в папката трия ги от там, пускам играта и сейфовете са си още там. Потърсих в интернет, намерих още 3 местоположения на сейфовете, и от там ги изтрих и пак нищо. Логнах се в Uplay и от там видях това:

Публикувано изображение

махнах отметката на cloud save sync и пак не става. Някъде бяха написали че било от това че OS ми е 64 битова, но си спомням преди когато го правих и ми се появи грешката със сървърите на убисофт, деинсталирах играта, инсталирах я на ново и dlc-то тръгна нормално но не можеше да се запаметява. тази грешка не се появява при повечето хора но все пак е често срещана. Предполагам че ако ги няма сейфовете ще мога да играя DLC-то но аз не мога да ги изтрия. Може би трябва в един от файловете да променя кода за да работят както трябва. Основно проблема ми е че не мога да изтрия сейфовете, а дори и след преинсталиране те пак си стоят макар да натискам при uninstal-ацията да се изтрият. Има ли някой който е имал този проблем с DLC-тата на играта - където когато ги пусне да му изписва ubisoft server unavailable и ако има ако може да сподели как е премахнал проблема защото опитах почти всичко. Благодаря предварително. 

Закупете си играта с DLC-тата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от Valentin Monov
      Здравейте , купих си нов фотоапарат nikon colop и ми прави проблеми. Като направя снимка на някакъв обект, ръбовете на обекта са назъбени когато се гледа отдалечено снимката във Photoshop. Някой може ли да ми помогне. Благодаря предварително!

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.