Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Безимен

AutoCad 2009 vs AutoCad 2007

Препоръчан отговор

Има ли някой, който е работил и на двете версии на Autocad? Интересува ме имат ли значителни забележими разлики откъм функционалност, защото виждам че 2009 може да пише максимум във версия 2007 на Autocad файловите типове? Цялата чуденка е, че интерфейсът на 2008+ ме дразни, едната класическа сива тема ми върши работа, не някакви шарении и рибони, които после да спирам и нагласям, а и по принцип нещо по-малко е по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не работил на посочените версии?

Извинявай, но хората работят с това, което са си купили. Ти след като пиратстваш ще трябва да се задоволиш с личните си проби

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но хората работят с това, което са си купили. Ти след като пиратстваш ще трябва да се задоволиш с личните си проби

Нито един човек в нито една фирма не е работил с едната версия, впоследствие надстроена до по-нова версия, това ли се опитваш да ми кажеш? Някъде да съм коментирал методите за получаване на инсталационните медии на посочените версии или просто си отваряме на раздумка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито един човек в нито една фирма не е работил с едната версия, впоследствие надстроена до по-нова версия, това ли се опитваш да ми кажеш? Някъде да съм коментирал методите за получаване на инсталационните медии на посочените версии или просто си отваряме на раздумка?

нито едно от двете, просто ти обяснявам един от негативите на твоето пиратстване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата чуденка е, че интерфейсът на 2008+ ме дразни, едната класическа сива тема ми върши работа, не някакви шарении и рибони, които после да спирам и нагласям, а и по принцип нещо по-малко е по-добре.

Голям труд е да си го направиш, да си го запаметиш и след това винаги да ти е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нито едно от двете, просто ти обяснявам един от негативите на твоето пиратстване

Не, ти предполагаш, че пиратствам, а никъде не съм го посочил. И още повече - модератор създава оффтопик. ...А иначе - ако помислиш колко университети раздават дискчета и лицензчета на аутокад ще ти станат ясни причините, поради които някои хора може да пиратстват, като далеч не твърдя, че съм от тях.

Голям труд е да си го направиш, да си го запаметиш и след това винаги да ти е така.

Не е само това. Ползвам 2009 и големият проблем е, че каквото и да направя, грозната черна тема, контрастираща със стандартната класическа за Windows не мога да я редактирам - темите са няколко и нито една не ми е по вкуса. Отделно - странна т.нар "лагавост" има на системата, на която я ползвам. След като зареди, дори когато някой инструмент ползвам, отново почва да цикли по диска, докато зареди и него, като през това време курсорът просто си замръзва. Това е основната причина да се интересувам от по-ниската версия, очевидно старата ще е по-скромна откъм хардуерни изисквания, но въпросът е дали не се губи твърде много функционалност, а не мога да задръствам OS с тестване на всяка програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.