Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

totkov

Програма за обработка на видео

Препоръчан отговор

Здравейте,

От скоро се интересувам от графичен дизайн и за това бих искал да Ви попитам дали някой знае някоя добра програма за обработване на видео - добавяне на субтитри, ефекти и др. Ще съм Ви благодарен ако някой ми каже някоя добра програма с прост интерфейс. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От скоро се интересувам от графичен дизайн и за това бих искал да Ви попитам дали някой знае някоя добра програма за обработване на видео - добавяне на субтитри, ефекти и др. Ще съм Ви благодарен ако някой ми каже някоя добра програма с прост интерфейс. Благодаря :)

Sony Vegas

P.S. После се чудят защо ползваме пиратски софтуер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Movavi Video Suite 11 SE 2. VideoFlick

3. VideoPad Video Editor ( има и Free версия)

4. Ainishare Video DVD Maker 1.0.0

5. BlazeVideo Video Editor

Ето тези  ми вършат превъзходна работа ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas

P.S. После се чудят защо ползваме пиратски софтуер...

Стига с тоя боклук Вегас.

CorelVideoStudio, PowerDirecor и Magix са в пъти по-добри, по-лесни и с много повече възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.