Премини към съдържанието
mrcryo

проблем с безжични Logitech клавиатура и мишка

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с Logitech wireless mouse M510 and wave wireless keyboard K350, които се управляват от общ usb донгъл.

Проблемът е следният - когато поставя компютъра в слиип режим и ако мине малко повече време - повече от 2 часа примерно и не мога да го събудя отново. Мисля, че системата след 2-3 часа заспива и USB порта, на който е вързан wireless usb донгъла им не дава сигнал, все едно няма клавиатура и мишка. Пробвах с обикновена клавиатура и всичко е ок. Някакви идеи? нещо в биоса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря много за бързият отговор. като отида там, където казвате, имам 7 usb root hub. на всички ли да махна чавката или по някакъв начин да разбера кой точно е моят usb?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря много за бързият отговор. като отида там, където казвате, имам 7 usb root hub. на всички ли да махна чавката или по някакъв начин да разбера кой точно е моят usb?

В таба power ви казва какво е вързано на всеки. Направете го за този, койте е вързана клавиатура+мишка и пробвайте дали ще го събуди компютъра. Ако не, пак пишете директно с марката на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В таба power ви казва какво е вързано на всеки. Направете го за този, койте е вързана клавиатура+мишка и пробвайте дали ще го събуди компютъра. Ако не, пак пишете директно с марката на дъното.

Стана. Благодаря много и съм много признателен за бързият и коректен отговор. Винаги има какво ново да се научи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.