Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден днес реших да добавя един хард към компютъра си направих го но се когато вкл. компютъра само перките въртят захранването си е на ред проверих го с мултицета .

Много съжалявам за грешката в името на темата но съм на стария компютър а той няма клавиетура и с екранната ми е трудно

Редактирано от Йоан Арабов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво толкова ти попречи да сложиш клавиатурата от новия комп и да обясниш като хората какво е станало ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готово сложих я та така днес взех втора ръта хард диск hitachi deskstar 250gb за да го сложа на компютъра си който вече има 2 харда един самсунг 80 гб сата и там някакъв 40гб ата тригнах да слагам новия но ми пречеше видеокартата премахнах я и поставих диска сложиш си видео картата и пуснах компютъра за проба да ама не нещя да тръгне само завъртат перките светват всички лампички на двд-то, червената и зеленеа и си светят постоянно не за пръв път ми прави този номер но всеки път се оправя някакси както казах вече не съм изгорил захранването видео картата си работи (въти и се перката ) проверих рам паметта по нищо незнам какъв е проблема помагайте и моля побързайте !!

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да откачиш един от старите хард дискове и закачи само двата ,защото е възможно захранването да не стига. Не е лошо да кажете какво е то.

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DVD-то ти ата ли е? ако да да не използваш двоен кабел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двд ми е ата но не разбирам какво е двоен кабел се пак съм 13 г да нямате предвит че минава през двд-то и през стария 40гб ата диск ако е това да минава тръгва от двд-то към харда после в дъното

Пробвах да си пусна само самсунга 80 гб и ата-та 40гб както си беше преди и си работеше но не става не мисля че проблема е в недостига на ток а захранването ми е http://prodavalnik.com/zahranvane-lc-b350atx-jar-computers-i17647327

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двд ми е ата но не разбирам какво е двоен кабел се пак съм 13 г да нямате предвит че минава през двд-то и през стария 40гб ата диск ако е това да минава тръгва от двд-то към харда после в дъното

Пробвах да си пусна само самсунга 80 гб и ата-та 40гб както си беше преди и си работеше но не става не мисля че проблема е в недостига на ток а захранването ми е http://prodavalnik.com/zahranvane-lc-b350atx-jar-computers-i17647327

Да същото е двоен кабел. Пробвайте да разместите местата на двд-то и другият 40гб ата.

П.П като го гледам и захранването не е първо качество. Може и то да ви прави проблеми и да има надут кондензатор.

П.П може и да е дъното. Извадете всичката РАМ памет и включете компютъра- ако писука дъното е наред.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро сменявах процесора и отново нещеша да тръгне като сега въртят пректите по не показва нищо на дисплея но прегледах кабелите понамествах и тръгна но сега 2 пъти гледам но неще дано това инфо да ви погне с нещо .

Разместих ги нищо не стана

Аз мисля че моито дъно няма звуков сигнал при проблем ето какво е то : Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-K8NE-RH

А за надут кондезатор не мисля да има нито дъното нито захранването пак казвам че не за първи път го прави този номер пипне ли се някоя част от него и прави така незнам :crying10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро сменявах процесора и отново нещеша да тръгне като сега въртят пректите по не показва нищо на дисплея но прегледах кабелите понамествах и тръгна но сега 2 пъти гледам но неще дано това инфо да ви погне с нещо .

Разместих ги нищо не стана

Аз мисля че моито дъно няма звуков сигнал при проблем ето какво е то : Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-K8NE-RH

А за надут кондезатор не мисля да има нито дъното нито захранването пак казвам че не за първи път го прави този номер пипне ли се някоя част от него и прави така незнам :crying10:

Препоръчвам ти да пробваш с някое захранване от приятел, че ме колебае захранването  :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж дали си вкарал видеокартата добре в слота, ако не пали я извади и я вкарай пак (на изключен от КОНТАКТА компютър) ако пак не запали изкарай паметта и я вкарай пак

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези стъпки ги правих вече и аз го изключвам от захранването (вадя кабела ) и си мислих дали не правя някаква грешка при изключванео

Пак казвам че вече проверих захранването с мултицет и си има ток 

Видеото работи рабравих да допълня върти се малката му перка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е бил в новия хард диск и компютъра е дал грешка сега си работи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.