Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Йоан Арабов

Проблем при добавяне на хард

Препоръчан отговор

Добър ден днес реших да добавя един хард към компютъра си направих го но се когато вкл. компютъра само перките въртят захранването си е на ред проверих го с мултицета .

Много съжалявам за грешката в името на темата но съм на стария компютър а той няма клавиетура и с екранната ми е трудно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво толкова ти попречи да сложиш клавиатурата от новия комп и да обясниш като хората какво е станало ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готово сложих я та така днес взех втора ръта хард диск hitachi deskstar 250gb за да го сложа на компютъра си който вече има 2 харда един самсунг 80 гб сата и там някакъв 40гб ата тригнах да слагам новия но ми пречеше видеокартата премахнах я и поставих диска сложиш си видео картата и пуснах компютъра за проба да ама не нещя да тръгне само завъртат перките светват всички лампички на двд-то, червената и зеленеа и си светят постоянно не за пръв път ми прави този номер но всеки път се оправя някакси както казах вече не съм изгорил захранването видео картата си работи (въти и се перката ) проверих рам паметта по нищо незнам какъв е проблема помагайте и моля побързайте !!

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да откачиш един от старите хард дискове и закачи само двата ,защото е възможно захранването да не стига. Не е лошо да кажете какво е то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DVD-то ти ата ли е? ако да да не използваш двоен кабел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двд ми е ата но не разбирам какво е двоен кабел се пак съм 13 г да нямате предвит че минава през двд-то и през стария 40гб ата диск ако е това да минава тръгва от двд-то към харда после в дъното

Пробвах да си пусна само самсунга 80 гб и ата-та 40гб както си беше преди и си работеше но не става не мисля че проблема е в недостига на ток а захранването ми е http://prodavalnik.com/zahranvane-lc-b350atx-jar-computers-i17647327

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двд ми е ата но не разбирам какво е двоен кабел се пак съм 13 г да нямате предвит че минава през двд-то и през стария 40гб ата диск ако е това да минава тръгва от двд-то към харда после в дъното

Пробвах да си пусна само самсунга 80 гб и ата-та 40гб както си беше преди и си работеше но не става не мисля че проблема е в недостига на ток а захранването ми е http://prodavalnik.com/zahranvane-lc-b350atx-jar-computers-i17647327

Да същото е двоен кабел. Пробвайте да разместите местата на двд-то и другият 40гб ата.

П.П като го гледам и захранването не е първо качество. Може и то да ви прави проблеми и да има надут кондензатор.

П.П може и да е дъното. Извадете всичката РАМ памет и включете компютъра- ако писука дъното е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро сменявах процесора и отново нещеша да тръгне като сега въртят пректите по не показва нищо на дисплея но прегледах кабелите понамествах и тръгна но сега 2 пъти гледам но неще дано това инфо да ви погне с нещо .

Разместих ги нищо не стана

Аз мисля че моито дъно няма звуков сигнал при проблем ето какво е то : Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-K8NE-RH

А за надут кондезатор не мисля да има нито дъното нито захранването пак казвам че не за първи път го прави този номер пипне ли се някоя част от него и прави така незнам :crying10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро сменявах процесора и отново нещеша да тръгне като сега въртят пректите по не показва нищо на дисплея но прегледах кабелите понамествах и тръгна но сега 2 пъти гледам но неще дано това инфо да ви погне с нещо .

Разместих ги нищо не стана

Аз мисля че моито дъно няма звуков сигнал при проблем ето какво е то : Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-K8NE-RH

А за надут кондезатор не мисля да има нито дъното нито захранването пак казвам че не за първи път го прави този номер пипне ли се някоя част от него и прави така незнам :crying10:

Препоръчвам ти да пробваш с някое захранване от приятел, че ме колебае захранването  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж дали си вкарал видеокартата добре в слота, ако не пали я извади и я вкарай пак (на изключен от КОНТАКТА компютър) ако пак не запали изкарай паметта и я вкарай пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези стъпки ги правих вече и аз го изключвам от захранването (вадя кабела ) и си мислих дали не правя някаква грешка при изключванео

Пак казвам че вече проверих захранването с мултицет и си има ток 

Видеото работи рабравих да допълня върти се малката му перка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е бил в новия хард диск и компютъра е дал грешка сега си работи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.