Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди 1/2 дни гледах една реклама на "Шот Фор Слим". С този продукт казват, че за 2 седмици се свалят от 6/9 кг. Въпроса ми е някой, използвал ли го е? доволен ли е? защото имам да сваля около 5/7 кг. Тъй като в неделя заминавам на море, ще съм благодарен да помогнете. Сега съм висок 188 см. и тежа 95 кг. Поне искам да ги намаля на 88/90 кг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди 1/2 дни гледах една реклама на "Шот Фор Слим". С този продукт казват, че за 2 седмици се свалят от 6/9 кг. Въпроса ми е някой, използвал ли го е? доволен ли е? защото имам да сваля около 5/7 кг. Тъй като в неделя заминавам на море, ще съм благодарен да помогнете. Сега съм висок 188 см. и тежа 95 кг. Поне искам да ги намаля на 88/90 кг.

Не вярвайте на рекламите... 90% от рекламите в БГ са лъжливи! Да не кажа 100% от тях ;) Ако искате да свалите килцата за морето. Тичайте всеки ден, правете лицеви опори, коремни преси, скачайте на въже и спрете малко мазните и сладките работи и ще имате успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвайте на рекламите... 90% от рекламите в БГ са лъжливи! Да не кажа 100% от тях ;) Ако искате да свалите килцата за морето. Тичайте всеки ден, правете лицеви опори, коремни преси, скачайте на въже и спрете малко мазните и сладките работи и ще имате успех :)

Значи, от 4 дни вече не ам сладко,пържено,тестено и не пия газирани напитки. Бягам на ден по 2 км. правя по 10 лицеви и 20 коремни. Но файда никаква, пих Л-карнитин, пак няма файда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, от 4 дни вече не ам сладко,пържено,тестено и не пия газирани напитки. Бягам на ден по 2 км. правя по 10 лицеви и 20 коремни. Но файда никаква, пих Л-карнитин, пак няма файда.

2 км? :D Сега сериозно... Щом 2км не помагат вдигате малко крачката и разстоянието. 2 километра са средно около 3.3 обиколки на пътека на стадион. Една приятелка прави по 9-10 обиколки на ден... Та бягайте повечко. Около 4-5 км

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 км? :D Сега сериозно... Щом 2км не помагат вдигате малко крачката и разстоянието. 2 километра са средно около 3.3 обиколки на пътека на стадион. Една приятелка прави по 9-10 обиколки на ден... Та бягайте повечко. Около 4-5 км

Ми да 2 км. тъй като скоро бях опериран. Преди си правих по 13/16 обиколки на стадионна, но бях по-слаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми да 2 км. тъй като скоро бях опериран. Преди си правих по 13/16 обиколки на стадионна, но бях по-слаб.

Това е лошо с операцията, но имайте предвид, че сте имали форма някога. И сега пак можете да си върнете формата. Сега не сваляте килца, защото самите мускули като ги тренирате всеки ден по един и същи начин след време се губи ефекта. За това променете малко упражненията.  Не правете едни и същи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 7/16/2013 в 17:43, Малкия стар войник написа:

Не знам дали ще повярвате на това което напиша тук, но аз никога не вярвах на такива реклами, бях опитвала едно две неща и когато майка ми ми предложи това понеже говидяла по телевизията аз и отказах, точно поради тази причина. После тя ми каза, че ще ми го подари и това ме накара да размисля. Купихме го и за мое учудване имаше ефект. Ефектът не идва веднага, обаче, аз го пих зимните месеци - януари някъде и после забравих, че съм го пила. Пролетта и началото на лятото всички започнаха да ме питат какво правя, че съм отслабнала. Казвах им, че пия гореща вода, защото и това също правех, и по едно време се усетих, че аз съм пила и тази напитка. Но имах доста добър резултат. Вкарах се в дрехи в които не можех преди много време. По-късно отидох при моята лекарка и тя ме пита какво съм правила и като разбра и тя потвърди, че комбинацията между двете съставки влияе много добре. Лошото е, че в момента на пазара няма точно тази напитка, а има само артишока. Затова обмислям да си купувам ананас освен него и да пия успоредно по половин или четвърт чаша заедно с бутилчиците сутрин.

Ще кажа и своите мисли, до които стигнах размишлявайки по темата: Особеностите тук са две. Ние искаме да пием нещо и то магически да ни накара да отслабнем и то завинаги, а организмът ни се нуждае от прочистване. Изпивайки тези бутилчици ние му помагаме да се прочисти в този момент, но след време, да кажем половин година, той пак ще има тази нужда, особено ако не сме променили начина си на хранене към по-здравословен. Дори и де сме пак ще има нужда от това. А ние искаме да направим един курс и после някак магически той сам да се прочиства перманентно. Искаме, ама не става. Затова според мен е добре в началото да се направи ударен курс с 14 бутилчици и после на половин година може и по 7 за профилактика и поддържащ курс. При всеки теглото което ще се свали ще е различно, но и аз съм съгласна, че движението е важно и е добре да потърсим спорт, който ще ни пасне най-добре на здравословния статус и ще ни помага да се чувстваме жизнени и енергични. В крана сметка животът е в движението. Другото е да изследваме сами за себе си какви храни ни пречат и да придобиваме все по-голяма култура на хранене. Глутенът много подува, може да опитваме поне от време на време да го заместваме с безглутенови храни или да го намалим до минимум. Имам приятел, който не е алергичен към глутен, но заедно с жена си го спря и само заради това отслабна и се чувства много по-добре. Лично аз направих и друго - един месец направих частичен пост, като не се хранех вечер след 18ч. Не си премерих килограмите, но свалих корема. Иначе ядях всичко. Също така трябва да видим взимаме ли лекарства, който ни помагат да дебелеем, като кортикостероидите, например и да опитаме да ги намалим до минимум или заместим с други. Има хора при които това няма да помогне или е необходим по-дълго време на прием, да кажем от 28 дни. Трябва да се опитва. Когато взимам хранителна добавка чета повечко различни източници и се консултирам и с лекари или специалист диетолог. За тази вече знам, по споменатите причини, че е добра. Не пречи да опитаме с натуралните растения - да си купим артишок и ананас и да си смелим в блендер или да изстискаме сутрин час преди закуска вместо бутилките след време профилактично и да видим какъв ефект ще има правейки това 14 дни. Но не бива да се прекалява с дозата. Доста писах, надявам се моите мисли и опит да помага на някого. Важно е, обаче при всички случаи да сме постоянни, а не да търсим моментни магически и трайни резултати. Все пак тялото ни има нужда от храна всеки ден, а от прочистване периодично през целия живот :)

Редактирано от Polikseniya (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на ‎16‎.‎7‎.‎2013‎ г. в 19:12, Малкия стар войник написа:

Да не те разочаровам, ама 10 лицеви и 20 коремни ги правех в детската градина, без изобщо да си мисля, че правя нещо... Та, ако искаш поне минимален  резултат, ще трябва да ги удесеториш тия упражнения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това пих "Л-карнитин" дано знаеш какво си причиняваш на сърцето... Особено ако не изразходваш всички "енергия", която ти дава хапчето, мой съвет спри да пиеш каквото и да било - всичко е до балансираното хранене, дори не е до толкова до спорта хранене-спорт, да кажем, че е 80-20% от успеха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, icekiller написа:

С това пих "Л-карнитин" дано знаеш какво си причиняваш на сърцето... Особено ако не изразходваш всички "енергия", която ти дава хапчето, мой съвет спри да пиеш каквото и да било - всичко е до балансираното хранене, дори не е до толкова до спорта хранене-спорт, да кажем, че е 80-20% от успеха.

Това не е хапче, мое би говрите за друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.