Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Богатир

Проблем с IBM Think Pad T60

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!

Имам лаптоп IBM T60 който си работеше до днес нормално, но следобед опитах да го включа, като знаех, че батерията е заредена почти напълно, но лаптопа не тръгна. За момент включва, за секунда може би и това е. Махнах батерията и лаптопа си тръгна, директно от мрежата. Както е включен, сложа ли батерията, лаптопа спира ?! Дали батерията е изгоряла или някоя връзка вътре се е прекъснала? Като е на него батерията, дори да го включа към ел.мрежата - не работи. Като я махна и го включа - работи!

И ако е от батерията, да ме насочите откъде да си купя нова. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно че проблема е в батерията, но дали от окъсяване или от износването й не се знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно че проблема е в батерията, но дали от окъсяване или от износването й не се знае.

Имаш предвид, че дори да поставя нова, ако е от окъсяване, пак няма да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш предвид, че дори да поставя нова, ако е от окъсяване, пак няма да работи.

Не не имах предвид точно това. Може от самите пластини на батерията да е окъсяването, но е възможно и от друго да е. По-добре го занеси на сервиз за да го тестват, защото така само можем да гадаем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, утре или вдругиден ще го закарам на сервиз, да видят батерията. Аз си мисля, че като е поставена батерията, тока от кабела минава първо през батерията, и тогава стига до захранването на лаптопа, и нещо вътре в самата батерия е перкъснало или от въпросните пластинки няма добра връзка.

Но пък дори да не работеше батерията, би трябвало като е на постоянно зарядно и тя като си е на място, лаптопа да си работи. Странна работа. Сервиза няма да ми се размине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.