Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

RAyot

Tablet за около 150 лева

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Искам да купя таблет за около 150 лева (до 200 макс). Ще го ползва сестра ми която е студентка и ще и трябва главно за социални мрежи, скайп, и youtube. 

Нямам претенции за марката. Държа на камера за скайп. Ако може батерията да държи поне 4 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всичко под 350-400 лева за 6-7-инчов модел е несериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще предложа един таблет който е над бюджета ти, но си струва всеки лев за него. http://www.technopolis.bg/b2c/details/571965/P11010701~2/Tablet-ASUS-MEMOPAD-ME173X-WHITE Параметрите му са много добри, съотношението цена- параметри е много добро, а и марката е хубава - ASUS, а не като тия по-евтините китайки. Иначе наистина за 150-200лв пак има таблети ама колко ще са надеждни никой не знае. Успех с покупката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.