Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем със включването на лаптопа! Когато задържа буона за включване 20-30 сек и се включва, но по- некой път неможе пък въобще. На 10 пъти 1 път се случва да се включи. Какво ли не пробвах, вадих батерията, без батерия пробвах само със зарядното, и обратното само с батерията без зарядното и пак не се включва винаги! Модела на лаптопа е Fujitsu siemens Model: Esprimo Mobile v5535

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой от форума няма как да ти помогне дори и да знае от какво може да е. Такива проблеми се оправят в сервизите.

Най-малкото сглобката на лаптопите е доста сложна понякога и е трудно да се отвори и затвори ако не знаеш как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем със включването на лаптопа! Когато задържа буона за включване 20-30 сек и се включва, но по- некой път неможе пък въобще. На 10 пъти 1 път се случва да се включи. Какво ли не пробвах, вадих батерията, без батерия пробвах само със зарядното, и обратното само с батерията без зарядното и пак не се включва винаги! Модела на лаптопа е Fujitsu siemens Model: Esprimo Mobile v5535

Е хубаво батерията вади захранване смени, почисти го ... Ама то сигурно от копчето за пускане е проблема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хубаво батерията вади захранване смени, почисти го ... Ама то сигурно от копчето за пускане е проблема...

Да,възможно е.На мен веднъж ми бе станало така имах прах под копчето и го почистих и се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е от копчето! Помъчих се да го отворя да го почистя, но не можах и тъй го оставих. При пускане ще се натиска копчето във двата края, и така дава по добре да контакт. БЛАГОДАРЯ ВИ ВСЕ ПАК ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.