Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

C.O.M.O.D.O

Малко помощ за нов Таблет

Препоръчан отговор

Здравейте купих си таблет с Андроид 4.1.1 Таблета си го закупих с кожен калъф с клавиатура, която не е qwerty стандарт. Жената пише на десетопръстната и сега е, като пате в калчища. Има ли програма, която може да направи външната клавиатура да работи по qwerty стандарта, или трябва самата външна клавиатура да е с този стандарт? Ако има такава програма много ще ми помогнете. Таблета ми идва с 24GB флаш памет, но никъде не мога да я видя бодната. Бихте ли ми препоръчали програма за Андроид 4.1.1 която да е аналог на AIDA и да ми изкара подробни характеристики за хардуера. Искам да видя процесора наистина ли е двуядрен, оперативната памет, колко е, на каква честота работи и т.н. Също така ми трябва и офис пакет за Андроид. Срещам и един проблем - инсталирах една антивирусна, която не ще да се завърта хоризонтално и стои само вертикално - за Lookout security and Antivirus.

Също така искам да попитам, как мога да преинсталирам Андроид 4.1.1?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та каква е марката на този таблет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, то марката няма никакво значение според мен...виж за версията на ОС - ДА, но марката е все тая.

Това е машинчето:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Офис пакет под андроид ще те разочаровам. Има някакво приложение, но е силно ограничено и орязано. Ето линк към него. За WQERTY клавиатура трябва да си свалиш това приложение

Колкото до преинсталация на Андроид, не те съветвам да го правиш, защото ще си загубиш гаранцията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съфорумци, оказа се, че съм поредната жертва на измама.

Поръчал съм Таблет, който е 10.1 инча, а ми изпращат 7.28 инчов.

Човекът с който е говорила жена ми е казал, че е двуядрен на 1.5, а прогрма за хардуерно инфо ми изписва, че е 1023 MHz.

Какъв е реда сега да си го върна и да си получа обратно парите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редът е да помолиш за това човека, който ти го е продал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.