Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересни устройства:

1. DVB-T /цифрива телевизия/ към WIFI цената около 200лв. , не го намирам да се предлага в България

има го в ибей / продавача е в Германия/ = около 88 паунда

2. 3G WIFI рутер: 

в ибей около 20лв. в продавалник 40-50лв.

- 3G рутер /вкарвате USB флашка от GSM оператор и излъчвате собствена WIFI мрежа
-има функцията WIFI ретранслатор , макар не всички продавачи /в ибей и в продавалник/ знаят и пишат за нея /с тази функция разширявате обхвата на друга WIFI мрежа/, като си създавате нова мрежа с ново име и парола не е задължително същите като първата мрежа /входящата/. Канала и да не е бил същия при избор на мрежа в този режим, рутера автоматично настройва канала на новата/Вашата/ мрежа да е същия като на първата мрежа- така, че не се нуждае да се търси или сменя канала.
Другите неща ги има в упътването.

3. Външна USB батерия:
Зареждате я предварително и е ползвате при необходимост, важна е буксата , а за какъв телефон е това други цели.
около 6лв в ибей:

Допуснах малки правописни грешки в предишния пост сега ги поправям и добавям някои неща:

Интересни устройства:

1. DVB-T /цифрова телевизия/ към WIFI, с вградена батерия, цената е около 200лв. , не го намирам да се предлага в България

има го в ибей / продавача е в Германия/ = около 88 паунда с доставка

Не мога да намерея по-евтен друг китайски аналог.

2. 3G WIFI рутер: 

в ибей около 20лв. в продавалник 40-50лв.

- 3G рутер /вкарвате USB флашка от GSM оператор и излъчвате собствена WIFI мрежа
-има функцията WIFI ретранслатор /повторител/, макар не всички продавачи /в ибей и в продавалник/ да знаят и пишат за нея /с тази функция разширявате обхвата на друга съществуваща WIFI мрежа/, като си създавате нова мрежа с ново име и парола не е задължително същите като първата мрежа /входящата/. Канала и да не е бил същия при избор на мрежа в този режим, рутера автоматично настройва канала на новата/Вашата/ мрежа да е същия като на първата мрежа- така, че не се нуждае да се търси или сменя канала.
С вградена батерия.
Другите неща ги има в упътването.

3. Външна USB батерия:
Зареждате я предварително и е ползвате при необходимост, важна е буксата , а за какъв телефон го предлагат и цена това са други цели.
около 6лв в ибей:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намирисва ми на доста голяма реклама ма карай. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не намирам друг смисъл в темата. Тук не е място да си продавате боклуците, които сте пуснал през е-бай-а

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма да споря с никого, каквото съм написал в предишните постове си е така.

Има много които пишат наизуст това е ясно.

Аз съм купувач, а не продавач  /но и да бях си е моя работа и не бих навредил или нарушил правилата на форума/ - има си администратор.

Няма как да си продавам боклуците / защото първо нямам такива/, второ например за DVB към WIFI има само един единствен продавач в ибей , доколкото виждам е фирма /магазин/, а не частно лице. Нали не си мислиш, че немеца пише и чете тук и отговаря веднага или, че вземам комисионна, Ваш проблем. 

Информацията е насочена за тези за който смятат, че ще им е от полза. 
Така, че доброжелателите сами да си правят изводите кой какво пише и кое им е от полза.
Може би се засяга продавач от продавалника... /продава на двойна ... цена/  и за това пише така.

Администратора ако прецени, че е реклама или за необходимо да изтрие всичко, а не само последния ми пост.
Така създава конфронтация, пристрастност и не коректност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де в 21 век почти всеки може да пазарува в eBay. Аз по принцип електроника само от там пазарувам.  Ходя по местните магазини гледам цени и смятам (10 дена за доставка, отписвам гаранцията, колко тежи за да сметна транспорта и ще има или няма да има мито) ако не си струва купувам с фактура от магазина ако си струва го поръчвам по късно от вкъщи че на леглото с лаптопа ми е по удобно да си преценя коя е най изгодната оферта и кой продавач е най сериозен в eBay.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де в 21 век почти всеки може да пазарува в eBay. Аз по принцип електроника само от там пазарувам.  Ходя по местните магазини гледам цени и смятам (10 дена за доставка, отписвам гаранцията, колко тежи за да сметна транспорта и ще има или няма да има мито) ако не си струва купувам с фактура от магазина ако си струва го поръчвам по късно от вкъщи че на леглото с лаптопа ми е по удобно да си преценя коя е най изгодната оферта и кой продавач е най сериозен в eBay.

Да, но доставката до теб е доста по-евтина отколкото до България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой знае, може и гаранция да му дават, на него :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но доставката до теб е доста по-евтина отколкото до България

Е на вас пък поне eBay.co.uk ви е под ръка а и нямате мита.

Кой знае, може и гаранция да му дават, на него :whist:

Естествено че ми дават гаранция но е валидна само за щатите и е едни разправии. Идването ми е  с една куриерска фирма понеже адреса ми е в офиса и в Маями и ме таксуват около 7 долара на 460 грама обаче ако се наложи да го връщам за гаранция там са само FedEx , UPS и дерат здраво и не си заслужава. Той транспорта ще ми е повече от ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.