Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Нормални ли са тези температури (нямам нито един добавен вентилатор в кутията и като цяло кутията НЕ Е ДОБРА )

Дънна платка ---   43 °C Процесор -----     41 °C  1. CPU / 1. ядро 0 °C  1. CPU / 2. ядро 0 °C  MCP   -       65 °C  Графичен процесор  ----   50 °C  Памет на графичния процесор -----   42 °C  Обкръжение на графичния процесор  ---- 43 °C  ExcelStor Technology J8160S    ----  46 °C   SAMSUNG SP2004C    -----  42 °C  Вентилатори Процесор 3125 RPM Графичен процесор 1415 RPM (40%) Стойности на напрежението Ядро на процесора 1.392 V +3.3 V 3.424 V +5 V 5.136 V +12 V 12.250 V +5 V помощ 5.261 V Ядро на графичния процесор 1.050 V GPU Vcc 3.390 V

Тези температури са когато не правя почти нищо на компа - включена антивирусна и браузър

Когато играя например Crysis 2 и пипна видеото .. направо не може да се докосне.

Какво може да измисля, за да намаля температурата в кутията. Имам възможност да добавя 2 вентилатора по 8 см, но видеото ми е доста голямо - Inno 3d GTX 260 .

Каква марка вентилатори да търся. Мога да отделя до 20 лв

Или направо да купя това - http://prodavalnik.com/kutiya-za-pc-prozrachna-i23761363

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво може да измисля, за да намаля температурата в кутията. Имам възможност да добавя 2 вентилатора по 8 см, но видеото ми е доста голямо - Inno 3d GTX 260 .

Каква марка вентилатори да търся. Мога да отделя до 20 лв

Имаш богат избор.

Или направо да купя това - http://prodavalnik.com/kutiya-za-pc-prozrachna-i23761363

Това пък каква полза ще има в случая за температурите ?!? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.