Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ме посъветвате :) смятам да си купувам колонки но не мога да избера трябват ми колонки с голям бас кефи ме да думка нешо в кьщи xD сьщо така няма да е зле да са до 350 лв. Толкова мога да дам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , искам да ме посъветвате :) смятам да си купувам колонки но не мога да избера трябват ми колонки с голям бас кефи ме да думка нешо в кьщи xD сьщо така няма да е зле да са до 350 лв. Толкова мога да дам

Задължително ли е да са нови? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Голям бас", предполага и по голям на размери басов говорител.Дайте моля още инфо,имате ли си читав усилвател?Някакви други колони?

Ако е само за колони,в момента има доста апетитни предложения на пазара за колонки втора употреба,като нискочестотен с размер 10" и 100ват мощност е достатъчен за оглушаване, с тупалка от съседа(ако е нервен), или кучето му е такова! :mad:  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
харесва ми първия модел , но все пак бих искал да разгледам и други продукти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://audio-bg.org/ver3/product.php?id_product=1104Ето едно решение, доста добро между другото.Пътните може да са към 30лв за двете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Хубави тонколони ,но как ще ги захранвам нямам усилвател

Взимате за останалите пари от бюджета читав усилвател втора употреба.

Другият вариант е да се търсят готови решения,като уредби с много ватове или активни тонколонки за компютър.

Може да разгледате Microlab Solo 7c, ако търсите качествен звук.

Но, ако търсите  "да думка баса", остава предложението на тонколони+усилвател или уредба.

Не, че предложението тонколони (ОТ)+усилвател е лошо: напротив, ще си заслужава ако са избрани подходящите ОТ и усилвател.

Важно е да се спомене, че 2.0 системите за предназначени за слушане на музика. Ако приоритета Ви е за филмите и игрите то тогава се насочете към 5.1 аудио системи.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимате за останалите пари от бюджета читав усилвател втора употреба. Другият вариант е да се търсят готови решения,като уредби с много ватове или активни тонколонки за компютър. Може да разгледате Microlab Solo 7c, ако търсите качествен звук. Но, ако търсите  "да думка баса", остава предложението на тонколони+усилвател или уредба. Не, че предложението тонколони (ОТ)+усилвател е лошо: напротив, ще си заслужава ако са избрани подходящите ОТ и усилвател. Важно е да се спомене, че 2.0 системите за предназначени за слушане на музика. Ако приоритета Ви е за филмите и игрите то тогава се насочете към 5.1 аудио системи.

ако теша да си вземам система 5.1 трябва да е поне 300 вата все пак си имам моя сисъема 5.1 на която баса и е избит и кърка при по ниските херцове м-ду 28-40 Hz вде пак системите са акъпи Разгледах малко системи и се спрях на тази : http://m.samsung.com/us/video/home-theater/HT-D550/ZA дайте мнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ако теша да си вземам система 5.1 трябва да е поне 300 вата все пак си имам моя сисъема 5.1 на която баса и е избит и кърка при по ниските херцове м-ду 28-40 Hz вде пак системите са акъпи Разгледах малко системи и се спрях на тази : http://m.samsung.com/us/video/home-theater/HT-D550/ZA дайте мнение

Колони   - имам същите и свирят перфектно. Малко са насочени, но компенсират с децибели :)

Усилвател - примерен, нямам преки впечатления. 

Нито една от обявите не е моя. Ако са в нарушение на правилата да се трият.

За този бюджет не може да се намери добра ситема, затова пък колони + усилвател (особено втора употреба) може да се вземат доста прилични. Целта на тези системи винаги е била да се "върти" звука при филмите, но почти никой не ги ползва така. Главно защото звуковата карта не го поддържа, неумение или незаинтересованост и най-вече - филмите от торент тракерите не поддържат тази функция. За да се получи добре този ефект трябва мощността на колоните да е съобразена с акустиката и размерите на помещението, разположението им и др. и др.... И в крайна сметка ефекта не е чак толкова добър, с малки изключения. Що се отнася до сила и качество на звука, за същите пари колони + усилвател винаги ще е по-добрия вариант. Щом искаш бас, със система за тези пари винаги ще чуваш баса само от буфера. някъде от ъгъла или под бюрото, а колоните ще го заглушават с пищялките си. Ако не ти харесат предложените от мен, във въпросния сайт има още много много предложения. Най-лесно е да вземеш най-близката по цена до максималния бюджет система, няма да избираш колони и да се чудиш за усилвател. Най-лесното не е винаги най-добро.  

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колони   - имам същите и свирят перфектно. Малко са насочени, но компенсират с децибели :)

Усилвател - примерен, нямам преки впечатления. 

Не работи линка на колонките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото вече са продадени :) Толкова добри бяха 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.