Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Milen Alexiev

Проблем при инсталирането

Препоръчан отговор

Здравейте, случаят е следния: когато сваля някаква програма(съвсем простички програмки) и се опитам да я инсталирам просто не става.Не разпознава издателя.Не знам дали нещо има при самото сваляне на файла или е от компютъра.

post-339986-0-97722400-1374098371_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво ти пречи това в случая ,че знаеш коя програма си изтеглил

При мен това не ми прави проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как какво, не мога да инсталирам програми на компютъра си.Ако ще казваш нещо казвай. Кво се ебаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как какво, не мога да инсталирам програми на компютъра си. Ако ще казваш нещо казвай. Кво се ебаваш.

Това е от защитата на windows. Ако си сигурен че програмата която инсталираш не е вирус или зловредна просто даваш изпълни и я инсталираш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се еба*ам а ти казвам просто не можеш ли да цъкнеш изпълни и да ти се инсталне програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При повечето програми се получава така на уиндоус 7 така, че щом знаеш какво си изтеглил и за какво иде реч просто цъкни изпълни и това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При повечето програми се получава така на уиндоус 7 така, че щом знаеш какво си изтеглил и за какво иде реч просто цъкни изпълни и това.

Не при повечето, а при всички. Дори техните си програми не разпознава и трябва да се съгласиш, за да ги инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, случаят е следния: когато сваля някаква програма(съвсем простички програмки) и се опитам да я инсталирам просто не става.Не разпознава издателя.Не знам дали нещо има при самото сваляне на файла или е от компютъра.

Като ти пречи - долу има едно тикче , махаш го и следващия път няма да имаш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давам му да изпълни, само че ми дава грешка като тази или друга :или ако разпознае в началото файла започва да инсталира ,но прекъсва.

post-339986-0-54222000-1374135241_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давам му да изпълни, само че ми дава грешка като тази или друга : или ако разпознае в началото файла започва да инсталира ,но прекъсва.

Още от началото трябваше тази снимка да споделиш . Оригинален ли ти е уиндоуса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си че проблема е при самото сваляна на файловете, защото сега пробвах и на друг компютър и същата работа. Има ли такава възможност???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната снимка, която си дал показва точно това.

Не са свалени целите или просто са си прецакани поначало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора от нета е .Проверих го. Отидох в едно кафе,свалих си всичко което ми трябваше,всичко се инсталира правилно. Това е .Благодаря на всички за помоща. Сега ще се разправям с доставчика :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.