Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, случаят е следния: когато сваля някаква програма(съвсем простички програмки) и се опитам да я инсталирам просто не става.Не разпознава издателя.Не знам дали нещо има при самото сваляне на файла или е от компютъра.

post-339986-0-97722400-1374098371_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво ти пречи това в случая ,че знаеш коя програма си изтеглил

При мен това не ми прави проблеми

Редактирано от yokohama..yms (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как какво, не мога да инсталирам програми на компютъра си. Ако ще казваш нещо казвай. Кво се ебаваш.

Това е от защитата на windows. Ако си сигурен че програмата която инсталираш не е вирус или зловредна просто даваш изпълни и я инсталираш. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се еба*ам а ти казвам просто не можеш ли да цъкнеш изпълни и да ти се инсталне програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При повечето програми се получава така на уиндоус 7 така, че щом знаеш какво си изтеглил и за какво иде реч просто цъкни изпълни и това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При повечето програми се получава така на уиндоус 7 така, че щом знаеш какво си изтеглил и за какво иде реч просто цъкни изпълни и това.

Не при повечето, а при всички. Дори техните си програми не разпознава и трябва да се съгласиш, за да ги инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, случаят е следния: когато сваля някаква програма(съвсем простички програмки) и се опитам да я инсталирам просто не става.Не разпознава издателя.Не знам дали нещо има при самото сваляне на файла или е от компютъра.

Като ти пречи - долу има едно тикче , махаш го и следващия път няма да имаш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давам му да изпълни, само че ми дава грешка като тази или друга :или ако разпознае в началото файла започва да инсталира ,но прекъсва.

post-339986-0-54222000-1374135241_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давам му да изпълни, само че ми дава грешка като тази или друга : или ако разпознае в началото файла започва да инсталира ,но прекъсва.

Още от началото трябваше тази снимка да споделиш . Оригинален ли ти е уиндоуса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си че проблема е при самото сваляна на файловете, защото сега пробвах и на друг компютър и същата работа. Има ли такава възможност???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната снимка, която си дал показва точно това.

Не са свалени целите или просто са си прецакани поначало.

Редактирано от vikitoto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора от нета е .Проверих го. Отидох в едно кафе,свалих си всичко което ми трябваше,всичко се инсталира правилно. Това е .Благодаря на всички за помоща. Сега ще се разправям с доставчика :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.