Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Димо Върбанов

Блокаж на кариерата в Nfs Shift 2 Unleashed™

Препоръчан отговор

Здравейте, играта е инсталирана от лицензирам диск, не съм я свалял от Замунда и ПиратБей! ...

Ако има някакво значение, дадоха ми дискът - подарък, когато си купих лаптопа Dell inspiron 5720 (1,900лв).

Кариерата я развивах спокойно до снощи, но когато стана на 54% ... level 20 ... $2,563,400 ... Спря да ми отваря бъдещи състезания, които да играя.

Всички ъстезания съм взел, не със злато са всички, но са взети. Това са подразделите и как съм ги взел:

3/3 ... 1/1 ... 3/3 ... 6/6 ... 3/3 ... 6/6 ... 5/5 ... 5/5 ... 4/4 .... и до тук!

Когато реших да се пусна да видя, как е положението Online - се появи един Германец, развил си кариерата до 79% и играе ... но при мен, защо става така, какво да правя ... нямам идея! Надявам се на съдействие ... в краен случай, играта се записва в "Autolog" - онлайн ти запазва кариетата в регистрация, ще преинсталирам лаптопа, но не искам директно на това да скачам.

Благодаря предварително за всичко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.