Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

NVU

Проблем с Gembird Raceforce Steering Wheel не работи.

Препоръчан отговор

така наскоро си купих този волан който е на заглавието заедно с педали , в игрите педалите работят , но самият волан в въртенето изобщо  не показва ,че работи , имам драйвърите инсталирани са , преди ми кривеше на една страна докато карах , за време не го използвах сега пак го пуснах свалих ли Test Drive Unlimited само педалите действат , волана при въртене изобщо нищо не дава, а само копчетата на волана , моля помогнете! ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно драйвера не е коректен или самият волан е бил с механичен дефект. Ако е в гаранция го връщай,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно драйвера не е коректен или самият волан е бил с механичен дефект. Ако е в гаранция го връщай

Мисля,че драйвъра е коректен, но волана преди ми работеше,само че явно искаше калибровка, но сега даже и няма сигнал вече като го врътна..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че драйвъра е коректен, но волана преди ми работеше,само че явно искаше калибровка, но сега даже и няма сигнал вече като го врътна..

Пробвай волана на друг компютър. Ако и там проблема е същия вероятно е повреден. Така като гледам е 40 лева. Едва ли може да се очаква нещо добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай волана на друг компютър. Ако и там проблема е същия вероятно е повреден. Така като гледам е 40 лева. Едва ли може да се очаква нещо добро.

На старият ми компютър имаше моменти когато се въртеше , но на този новият който е доста по мощен няма искра. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На старият ми компютър имаше моменти когато се въртеше , но на този новият който е доста по мощен няма искра. :D

Мисля, че си отговори сам на въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.