Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fun: На каква кола приличате?

Препоръчан отговор

Много Порше-та станахме тука. Аз искам да съм Ламборгини Мурсиелаго, някой ако иска може да се разменим. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 93
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Незнам каква марка съм точно,обаче със сигурност съм джип-упорито,издържливо и проходимо при трудни условия... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

You are a Lamborghini Murcielago! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Test drive нама ли да има за да видим дали се и държите като такива атрактивни автомобилчета.

Подкрепям infinity1305 в търсенето на едно "тунитговано" жигули хи-хи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ford Mustang

You're an American classic -- fast, strong, and bold. You're not snobby or pretentious, but you have what it takes to give anyone a run for their money. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

elise.jpg

Lotus Elise!!! :angry::speak:

You believe in maximum performance and minimum baggage. You like to travel light and fast, hit the corners hard, and dance like there's no tomorrow.

Добра количка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Chevrolet Corvette

corvette.jpg

You're a classic - powerful, athletic, and competitive. You're all about winning the race and getting the job done. While you have a practical everyday side, you get wild when anyone pushes your pedal. You hate to lose, but you hardly ever do.

:bye1:

не си единствения! :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за мене е:

You are a Ford Mustang!

Хихихи, ние сме най-много!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

You are a Lamborghini Murcielago!

You 're not subtle, but you don't want to be. Fast, loud, and dramatic, you want people to notice you, and then get out of the way. In a world full of sheep, you're a raging bull.

Не е никак зле...... cool.gif в един друг подобен тест ми излезе, че съм Ferrari Enzo laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

You are a Porsche Boxster!

You're stylish, nimble, and good-looking. When it comes to having fun, there are few who can surpass you. And yet, you suffer from a lingering inferiority complex. Maybe it's because you have an older relative who is always in the limelight?

:huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм също Porsche 911

911.jpg

You have a classic style, but you're up-to-date with the latest technology. You're ambitious, competitive, and you love to win. Performance, precision, and prestige - you're one of the elite,and you know it.

Редактирано от vboychev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
I'm an Audi TT!

tt.jpg

You're not the fastest, nor the most nimble, but you're cute and you have style.

You're not intensely competitive, but when you pass by, everyone turns to look.

И на мене това cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

You are a Mazda Miata!

You like to soak up the sun, but your tastes are down to earth. Everyone thinks you're cute. Life is a winding road, and you like to take the curves in stride. Let other people compete in the rat race - you're just here to enjoy the ride.

miata.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък излязох Ламборджини Мурчиелаго.

Да не повярваш... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм Ferrari 360 Modena!Мммм, хубава количка...една такава спортничка...Охххххххх!

Аз пък излязох Ламборджини Мурчиелаго.

Да не повярваш... cool.gif

Да знаеш как само ти завиждам за Ламбото...Това е идеалната кола, обожавам я :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване