Премини към съдържанието
Goranow

Въпрос относно jailbreak на Iphone 4

Препоръчан отговор

Добър ден ! Искам ви попитам има ли jailbreak за iOS 6.1.3 или още не устройството е Iphone 4 16 GB ФО ако е от значение :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има но е Tethered jailbreak, което ще рече че след всеки рестарт по някаква причина или поради паднала батерия го стартираш ще трябва да го "палиш' с компютъра  и редсноу. Сам си преценяваш дали те устройва.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си причинявате това недоразумение Iphone...

Защо изобщо купувате боклуците на Apple?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си причинявате това недоразумение Iphone...

Защо изобщо купувате боклуците на Apple?

Защо изобщо пишете тъпи коментари се чудя всеки си има предпочитания за марки били те apple-samsung или intel-amd и т.н.т всеки ползва това което му харесва и му е удобно... Не виждам смисъл от хейтърски коментари при положение, че 99% от хората които са го прочели пет пари не дават какво мислите...

Koлкото до въпроса на автора да хвърли едно око в този форум - ЦЪК

Редактирано от Dream Savior (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо изобщо пишете тъпи коментари се чудя всеки си има предпочитания за марки били те apple-samsung или intel-amd и т.н.т всеки ползва това което му харесва и му е удобно... Не виждам смисъл от хейтърски коментари при положение, че 99% от хората които са го прочели пет пари не дават какво мислите...

Koлкото до въпроса на автора да хвърли едно око в този форум - ЦЪК

Пиша "тъпи" коментари, защото първо си купува смотана ябълка след това се чуди как да я краква. Да не говорим че като цяло политиката на Apple е да ти съдерат кожата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша "тъпи" коментари, защото първо си купува смотана ябълка след това се чуди как да я краква. Да не говорим че като цяло политиката на Apple е да ти съдерат кожата...

Не мога да разбера защо има хора които не си гледат в собствената чиния ами само чакат повод да хейтват в лагера на конкуренцията. Ние които ползваме iOS много добре знаем предимствата му и недостатъците му пред андройд. В крайна сметка за мен везните накланят към iOS но това не означава че като видя тема за андройд влизам да им обяснявам какъв боклук е и на какъв тотален шпионаж си подлагат клиентите или пък да им подхвърля закачливо защо и по колко пъти на ден си рестартират високотехнологичните пластмасарии.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има но е Tethered jailbreak, което ще рече че след всеки рестарт по някаква причина или поради паднала батерия го стартираш ще трябва да го "палиш' с компютъра  и редсноу. Сам си преценяваш дали те устройва.

Може ли да ми кажеш откъде да си сваля необходимите неща ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажеш откъде да си сваля необходимите неща ? :)

http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?f=19&t=26106

и една алтернатива

http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?f=19&t=33711

Много четене обаче ще ти трябва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.