Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Днес съм рожденник.Да,да,имам рожден ден.Каква е равносметката?Доста публикации на стената ми във фейсбук.Интересното е,че въпреки че приятелите ми там за година са със 100 повече,пожеланията са двойно по-малко.Надявам се,че по-малко влизат в нета.Има значи надежда за тях...

Немалко хора ми се обадиха по телефона.Не бяха толкова,колкото бих искал.Но все пак,тях ценя най-много.Особено тези,на които не им трябваше интернет,за да се сетят за мен.Човек все се надява на повече внимание,но какво пък,и така се живее.

Чудя се как да се поздравя сам себе си.Странно.Не мога да реша.Тук разни клипчета се качват,което е суперско.Моят вкус обаче е по-особен,харесвам разните му родопски музики и подобно фолклорни.Които пък не са много празнични и весели,като се замисли човек.

Все пак,честито ми.Спокойствие и успехи.И здраве,здраве,здраве.

п.п.И любов истинска да ме споходи най-накрая,че нали....Сам не се живее.

п.п.п. Ама не съм ли наглец,да си се самопоздравявам,хахахх.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав - другото с времето си идва без значение дали го искаш или не!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впрочем и яз от 2000 приятели, само 300 ми честитиха р.д.д. Остави ги другите. Най-важно е най-близките да са до теб. Честит Рожден Ден, всичко най-най-хубаво, повече здраве другото ще си дойде с времето. Да почерпиш хубавичко :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенденцията с увеличаващите се приятели и намаляващите пожелания не е само при теб. ;):D В крайна сметка е важен жестът от страна на някой, било то и непознат, а приятели-малко, но истински, за бройка винаги има кандидати...

Честит ти рожден ден! Бъди жив и здрав преди всичко! Останалото с времето, пари, много упоритост и не по-малко нерви, връзки и т.н. и т.н. се постига, А, ако ли пък не, значи не е било за теб. :) Наздраве!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм ти приятел и не те познавам но важното е че нямам лошо мнение за теб.Честит Рожден ден-бъди жив,здрав и щастлив и нека само хубави неща теб и семейството ти(ако имаш)да ви спохождат в живота. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.п.п. Ама не съм ли наглец,да си се самопоздравявам,хахахх.

Какво толкоз, аз преди месец от скука виках наздраве в огледалото, че нема с кой една бира да изпия... (бях в един хотел на майната си...)

А честито! Жив и здрав да си! Най-вече жив, че много от здравите умряха... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е , аз обичам да поздравявам и след празника, почти винаги забравям ......това, не ме прави по-малко приятел! :tease:

Нека живот и здраве да имаш, и ........самотата да укротиш с една разбрана половинка ! :diadem2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.