Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги, какво мислите за тази клавиатура? По принцип търся клавиатура с ниски бутони, а и тази ми хареса, защото е точно като на лаптоп, а и цената не е зле.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добре отидете на място и вижте дали ще ви хареса.

Използвам Canyon CNR-KEYB7B. Повече от 2 години и съм много доволен: безшумна, не се трият бутоните, бутоните са със малък ход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвах подобна. Струваше 15-тина лева. След 2-рото заливане с бира сдаде багажа тотално. Може да имаше и още 1 с кола. Честно казано евтините не са много удачни, разхлабват се бутоните, шума е повече от обикновена клавиатура. Понеже имам лаптоп, настолен, служебен компютър и бачкам и с едно малко лаптопче, отделно и телефон с тъч скрийн - няма нищо по-удобно от стандартната голяма клавиатура с "дълъг ход" (както казваш) на бутоните. А това къде, как и на какво пишеш е въпрос на навик и е грешка да се стремиш към еднообразие, защото, лично за себе си, установих, че е грешка... Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако напишеш 10 страници текст на такава клавиатура, знаеш ли на какво ще приличат после ръцете ти? Най-удобните клавиатури са тези с ергономична подредба на клавишите и по-дълъг ход, подобни на IBM AT клавиатурите. Това са клавиатурите с главно К. Лично аз много критикувам новите евтини лаптопи именно заради лошите им, плоски клавиатури, които са много неудобни при сериозно писане.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако напишеш 10 страници текст на такава клавиатура, знаеш ли на какво ще приличат после ръцете ти? Най-удобните клавиатури са тези с ергономична подредба на клавишите и по-дълъг ход, подобни на IBM AT клавиатурите. Това са клавиатурите с главно К. Лично аз много критикувам новите евтини лаптопи именно заради лошите им, плоски клавиатури, които са много неудобни при сериозно писане.

Навремето имаше клавиатури ''Olivetti'', също много добри! Вече не ги правят така :D!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро попаднах на тази. Аз лично имам нъм пад на Gembird и съм доволен. Някой да е ползвал такава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро попаднах на тази. Аз лично имам нъм пад на Gembird и съм доволен. Някой да е ползвал такава?

Всичко казано до сега си важи и за тази клавиатура :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с тази http://www.altech.bg/bg/product/30327 и съм много доволен. Удобна, компчетата са нито високи нито ниски. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с това и съм доволен:

Публикувано изображение

Колкото до "сериозното" писане - ежедневие е. И въпрос на навик.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с това и съм доволен:

Публикувано изображение

Колкото до "сериозното" писане - ежедневие е. И въпрос на навик.

Ще я потърся в някоя техно-бакалия, за да я разгледам. Хваща окото :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя делукс и аз го имам, и наистина е много добра клавиатура.Ако ти се дават повече пари виж и http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=562302&scenario=&productarea=P11020202&detailScenario=Klaviatura-RAPOO-E9070-11194-BK http://www.gplay.bg/logitech-wireless-keyboard-k360

Редактирано от Kултуровед Гъмов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирате от клавиатури. Ето това е клавиатура

Публикувано изображение

Очен харашо, работи си на нея... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време имах правец 16, и клавиатурата и  е почти същата като тази на ibm(чудно защо си приличат :D ), също така една доста стара cherry.Много качествени клавиатури, и двете още са здрави.Сега за същото качество трябва доста да се изръсиш .

Редактирано от Kултуровед Гъмов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирате от клавиатури. Ето това е клавиатура

Колега , тая сигурно ти е набор ;) с петица букса ли е ? сигурно ползваш и преход :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега , тая сигурно ти е набор с петица букса ли е ? сигурно ползваш и преход

Имах такава, но се развали. Търся си, ако някой има. Няма по-добро усещане отколкото при тези бутони. А дали е била AT или PS/2 е без значение. Първо тук имам един преход, а второ - те са съвместими, само големината на "буксите" е различна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че преди доста години преправях една такава стара - не беше ibm , като използвах кабела от друга PS2  :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя делукс и аз го имам, и наистина е много добра клавиатура.Ако ти се дават повече пари виж и http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=562302&scenario=&productarea=P11020202&detailScenario=Klaviatura-RAPOO-E9070-11194-BK http://www.gplay.bg/logitech-wireless-keyboard-k360

А някой да е виждал делукса в някоя бакалия, че ми се иска да я разгледам на живо, по-добре така, отколкото да се занимавам с куриери да връщам на онлайн магазините :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какъв е бюджета .Личното ми мнение е ,че  ползването на жична клавиатура на лаптоп ,някак не подхожда .

Ще повторя ,че е лично мнение ,за да не се получават недоразумения.

Ползвам от година и четири месеца  тази  и мога да кажа ,че е изключително удобна и функционална .

Отговаря на изискванията ти ,ниски и безшумни бутони ,настройки на бутони ,но цената е по-висока ,но пък получаваш качество.

Предполагам ,че има и по добри и по-евтини ,избора е изцяло твой. Желая ти успех при покупката. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвах подобна. Струваше 15-тина лева. След 2-рото заливане с бира сдаде багажа тотално. Може да имаше и още 1 с кола.

Честно казано евтините не са много удачни, разхлабват се бутоните, шума е повече от обикновена клавиатура.

Понеже имам лаптоп, настолен, служебен компютър и бачкам и с едно малко лаптопче, отделно и телефон с тъч скрийн - няма нищо по-удобно от стандартната голяма клавиатура с "дълъг ход" (както казваш) на бутоните. А това къде, как и на какво пишеш е въпрос на навик и е грешка да се стремиш към еднообразие, защото, лично за себе си, установих, че е грешка...

Поздрави!

няма клавиатура дето да издържа на заливане, особено с бира, освен ако не е водоустойчива... заливане на лаптопи с бира и вино са най лошите варианти за заливане, освен ако не си приготвиш самостоятелно солена вода, железен трихлорид или азотна киселина...

аз ползвам такава (с малки разлики около enter-a):

Публикувано изображение

от 2006 година и я взех втора употреба, тежи 1060 грама без кабела, който е цели 3 метра - невероятна клавиатура...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какъв е бюджета .Личното ми мнение е ,че  ползването на жична клавиатура на лаптоп ,някак не подхожда . Ще повторя ,че е лично мнение ,за да не се получават недоразумения. Ползвам от година и четири месеца  тази  и мога да кажа ,че е изключително удобна и функционална . Отговаря на изискванията ти ,ниски и безшумни бутони ,настройки на бутони ,но цената е по-висока ,но пък получаваш качество. Предполагам ,че има и по добри и по-евтини ,избора е изцяло твой. Желая ти успех при покупката.

Бюджетът не е много голям, не ми се дават много за клавиатура. До 30 лева, примерно. Не съм с лаптоп, така че, нямам нужда от безжична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.