Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

maaris

закючен тел към една карта

Препоръчан отговор

имам самсунг Е1200 ама се оказа че сложиш ли карта после работи само с нея има ли начин да се оправи това и да работи с която и да му сложа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам самсунг Е1200 ама се оказа че сложиш ли карта после работи само с нея има ли начин да се оправи това и да работи с която и да му сложа

Защо две теми? Другата е изтрита... И да, операторите, особено M-tel заключват телефоните си. Много ясно! Можеш да го ползваш с карта на друг оператор, ако го отключиш. Струва пари. Губиш гаранцията. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от Мтел, ще бъде заключен към оператора, но ще може да се ползва с други карти на същия оператор.

Но това, да се ползва само с една карта, съм чувал, че го прави BOB :) . Питах в офис колко струва разкодирането, казаха ми 40 (или 50, не помня вече) лева. Което е абсурдно - продавам го същия, но разкодиран, за 20 лв ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от Мтел, ще бъде заключен към оператора, но ще може да се ползва с други карти на същия оператор.

Но това, да се ползва само с една карта, съм чувал, че го прави BOB :) . Питах в офис колко струва разкодирането, казаха ми 40 (или 50, не помня вече) лева. Което е абсурдно - продавам го същия, но разкодиран, за 20 лв ;)

Отключването е не повече от 15лв. ;) а в офисите си казват каквото си искат ;) ако желаш драсни на личен и ще ти препоръчам поне два сервиза в който ще го направят за 5 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.