Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
maaris

закючен тел към една карта

Препоръчан отговор

имам самсунг Е1200 ама се оказа че сложиш ли карта после работи само с нея има ли начин да се оправи това и да работи с която и да му сложа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам самсунг Е1200 ама се оказа че сложиш ли карта после работи само с нея има ли начин да се оправи това и да работи с която и да му сложа

Защо две теми? Другата е изтрита... И да, операторите, особено M-tel заключват телефоните си. Много ясно! Можеш да го ползваш с карта на друг оператор, ако го отключиш. Струва пари. Губиш гаранцията. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от Мтел, ще бъде заключен към оператора, но ще може да се ползва с други карти на същия оператор.

Но това, да се ползва само с една карта, съм чувал, че го прави BOB :) . Питах в офис колко струва разкодирането, казаха ми 40 (или 50, не помня вече) лева. Което е абсурдно - продавам го същия, но разкодиран, за 20 лв ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от Мтел, ще бъде заключен към оператора, но ще може да се ползва с други карти на същия оператор.

Но това, да се ползва само с една карта, съм чувал, че го прави BOB :) . Питах в офис колко струва разкодирането, казаха ми 40 (или 50, не помня вече) лева. Което е абсурдно - продавам го същия, но разкодиран, за 20 лв ;)

Отключването е не повече от 15лв. ;) а в офисите си казват каквото си искат ;) ако желаш драсни на личен и ще ти препоръчам поне два сервиза в който ще го направят за 5 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.