Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер! От заглавието се разбира на коя марка компютър търся драйвери? Търся само че за лан картата без тези драйвери нямам интернет? и моля ако темата не е на правилното място някой модератор да ме поправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел на лан картата ?!? Иначе аз в сайта на Golden field (en.goldenfield.com) не виждам да продават лан карти,а само кутии и захранвания - това че кутията ти е Golden Field не означава,че компютърът ти е такъв! Кажи марка и модел на дъното,защото предполагам,че използваш вградената към дъното карта.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, можете да ползвате тази програма за да разберете точно каква ви е мрежовата карта. Така колегите ще могат да придобият по-подробна информация, за да успеят да ви помогнат. Успех.

P.S. Ако ползвате безжична мрежа също е добре да кажете и ако е така, пак с тази програма да споделите модела или марката на безжичната карта. Ако не успеете да разберете къде точно се намира тази информация може да качите снимки от секцията за мрежата на въпросната програма. 

Модел на лан картата ?!? Иначе аз в сайта на Golden field (en.goldenfield.com) не виждам да продават лан карти,а само кутии и захранвания - това че кутията ти е Golden Field не означава,че компютърът ти е такъв! Кажи марка и модел на дъното,защото предполагам,че използваш вградената към дъното карта.

Като гледам произвеждат и озвучителни системи и мишки и клавиатури също :)

Редактирано от wickerman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли и инсталирай Speccy 1.22.536

Направо като отвориш програмата снимай с Print Screen (над "Insert")след това отвори програмата "Paint" , натисни "Ctrl+V" и запиши на работния плот(Desktop-a),качи изображението  примерно в http://prikachi.com/ ето ти и пример какво трябва да дадеш Пример

Може също да дадеш една снимка от Device Manager,ако не знаеш как ще ти кажем.

Няма смисъл всеки да почне да те пита с какъв Windows си,от програмата ще се види всичко.Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, можете да ползвате тази програма за да разберете точно каква ви е мрежовата карта. Така колегите ще могат да придобият по-подробна информация, за да успеят да ви помогнат. Успех.

P.S. Ако ползвате безжична мрежа също е добре да кажете и ако е така, пак с тази програма да споделите модела или марката на безжичната карта. Ако не успеете да разберете къде точно се намира тази информация може да качите снимки от секцията за мрежата на въпросната програма. 

Като гледам произвеждат и озвучителни системи и мишки и клавиатури също :)

Сега тва вече за подробност,важното е,че не произвеждат това,за което той/тя говори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! С малко проблеми и търсене се оправих  ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.