Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Armor3dSveN

Проблем с намирането на драйвери

Препоръчан отговор

Здравейте, пиша много набързо и много се извинявам ако мястото на темата не съответства с правилата.Преинсталирах на брат ми компютъра и му сложих windows xp по причина че седмицата нещо не стана, даваше проблем свързан с RAM паметта и някакви corrupted files, абе няма зачение, та не мога да му пусна интернета, не откривам драйвери, дъното му е ASUS m2n-sli и не мога да намеря точно lan driver-ите ли там какви са интернета.Дискове няма, та ако може някой, който разбира да ми даде линк, ще съм много благодарен.(Съжалявам ако има правописни грешки, наистина ми трябва до утре да успея да го оправя).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, ей сега ще пробвам

Да получи се, благодаря и на двама ви, бяхте много полезни *bow*, страхотен форум, благодаря отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си го преинсталирал ,дай  една снимка от Device Manager  за да видим дали иска и нещо друго.За да отидеш до там следвай стъпките от изображенията.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето как изглежда :

Публикувано изображение

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си го преинсталирал ,дай  една снимка от Device Manager  за да видим дали иска и нещо друго.За да отидеш до там следвай стъпките от изображенията.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето как изглежда :

Публикувано изображение

Успех !

Браво колега. За пореден път доста добре си представил нещата.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.