Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

liduray

Телефон от Аксесоари.НЕТ

Препоръчан отговор

Тъй като само тук видях 8гб-товата версия на телефона искам да попитам дали магазина е надежден, смисъл дали да не ми пратят само кутия или развален телефон и дали гаранцията си е както трябва. http://aksesoari.net/content/lg-nexus-4-e960-8gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По закон можеш да върнеш стока, закупена от интернет магазин, в рамките на 7 календарни дни от получаването му, без да дължиш обяснение защо и как, а те са длъжни да ти върнат парите. Това по закон. За магазина нямам наблюдение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как си търсил, но този модел, точно с 8 GB, го има в много онлайн магазини. 

Не съм купувал от този сайт, но реалният магазин на фирмата ми е малко съмнителен. Буди размисъл и фактът, че една и съща фирма продава стоките си през поне два различни сайта - mobilstyle.net е също техен.

Тук можеш да прочетеш мнения от клиенти, пазарували от aksesoari.net.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали ще може да ми дадете някой друг магазин, от който да го купя и предполагам цената да е горе долу същата, защото най-евтината 16GB версия бях намерил 650.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.