Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

izen

Препоръчайте хард диск

Препоръчан отговор

Моля, препоръчайте вътрешен  харддиск около 1 ТБ. Залагам повече на здравина, отколкото бързина, кеш. Разбира се 1000GB WD Caviar® Black е вариант, но нещо по евтино и  качествено също ще ми свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето по-евтинички модели:

1TB-WD-Caviar-Blue-7200rpm-64MB-SATA3-WD10EZEX

1TB-SEAGATE-6G-7200-64M-SATA

1T-SG-SATA-6G-7200-64--3Y-WARR

За десетина лева отгоре:

1.5T-SG--SATA-6G-64M-7200

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При румънците са с по няколко лева по-евтини :) Последният 1.5ТБ го нямат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето по-евтинички модели:

1TB-WD-Caviar-Blue-7200rpm-64MB-SATA3-WD10EZEX

Благодаря, мислих за WD Blue, но чух, че бързо се скапвали, е не като Green серията:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, мислих за WD Blue, но чух, че бързо се скапвали, е не като Green серията :)

Green серията от доста време не са същите, както онези със стария фърмуер, но все пак човек трябва да си има едно наум. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Green серията от доста време не са същите, както онези със стария фърмуер, но все пак човек трябва да си има едно наум. :)

Навремето заради скапания фърмуер на Seagete 500gb се наложи да го сменям и взех Samsung spinpoint 750gb, но вече ми прави лоши сектори и трябва да го сменям.

Гледам, че на 1TB-WD-Caviar-Blue и на 1TB-SEAGATE-6G цената е еднаква, дали има отзиви кой е за предпочитане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

toshiba-dt01aca100-1tb-hdd-3-5-32mb-cache-7200rpm-sata-6gb С този няма да имаш проблеми!

Навремето заради скапания фърмуер на Seagete 500gb се наложи да го сменям и взех Samsung spinpoint 750gb, но вече ми прави лоши сектори и трябва да го сменям.

Гледам, че на 1TB-WD-Caviar-Blue и на 1TB-SEAGATE-6G цената е еднаква, дали има отзиви кой е за предпочитане?

Всички са един дол дренки, само лепенките им са различни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

toshiba-dt01aca100-1tb-hdd-3-5-32mb-cache-7200rpm-sata-6gb С този няма да имаш проблеми!

Всички са един дол дренки, само лепенките им са различни!

Мерси, чух добри отзиви за Toshiba.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз имах същия проблем със Seagate HDD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, мислих за WD Blue, но чух, че бързо се скапвали, е не като Green серията :)

Не знам какъв е фърмуера, но аз имам WD 640GB Green Sata 2.0 и съм много-доволен от него нямам лоши сектори, харда е бърз, и температурата не надвишава 34 градуса под пълен товар а харда си го ползвам от лято 2009 г. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.