Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Едно момиче ми крадна една страница в фейсбуй как да я върна н себе си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно момиче ми крадна една страница в фейсбуй как да я върна н себе си

Като смениш паролата. За целта ти трябва достъп до e-maila с който е създадена. Предполага се че го имаш :) 

Нещо си решил/а да го хакваш този FB :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нз е-маила на момичето

e-maila с който е създадена страницата. Ако той е на момичето, значи и страницата е на момичето. :) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

e-maila с който е създадена страницата. Ако той е на момичето, значи и страницата е на момичето. :)

какъв е-маил

Редактирано от Erkan Kemal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какъв е-маил

електронна поща. Пример abv, mail.bg , yahoo, hotmail и подобни... И като си правиш старница във фейса я регистрираш на съответен e-mail . Ясно ли е дотук? После искаш да смениш паролата, пишеш този въпросния е-mail и там получаваш писмо с линк за промяна на паролата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не ти казвам фейсбук профил фейсбук страница за харесване ти казвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не ти казвам фейсбук профил фейсбук страница за харесване ти казвам

А така... Ами подбни станици принадлежат на този акаунт с който са създадени. Може да се смени админа, но за целта ти трябва достъп за профила на администратора в момента (въпросното момиче) и пак опираме то еmail.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямало тъпи въпроси... Ако наистина страницата е нейна при регистриране и вход се въвежда ел. поща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така... Ами подбни станици принадлежат на този акаунт с който са създадени. Може да се смени админа, но за целта ти трябва достъп за профила на администратора в момента (въпросното момиче) и пак опираме то еmail.

Момичето което е откраднало страницата не е задължително да е откраднало и регистрацията и . Станала е админ ( не знам как ) и е премахнала "Erkan Kemal" като админ от страницата . Извод : Не можеш да си върнеш страницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда директен :) Има и други начини да провериш с кого си пише някоие момиче а не да се молиш да ти кажем как да си хакнеш страничката на феисбоклука както го наричам Аз :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.