Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, бихте ли ми препоръчали слушалки за Sensation, предпочитам да са стандартни " не вид тапи" , тъй като са ми много неудобни. Ще съм благодарен много. Бюджета е 10/15 лв. Преди един месец си купих чисто нови слушалки от "технобакалията" , но проблема е, че много бързо се развалят тъй като държа телефона в джоба, и кабелчето което излиза от 3.5 мм жак се разваля секи път от там. Не мога да ВИ, обясня точно ще покажа, снимка от къде се развалят най-често. Забравих да спомена, че и оригиналните така ми изгоряха пак. Само от едната слушалка се чува звука.  Винаги от там нещо се прекъсва?

Публикувано изображение

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквито и да купиш пак ще се прекъснат там. Не може да ги мачкаш в джоба и да очакваш да са вечни.

Отиваш пак в "технобакалията" и търсиш някои с по-дебел кабел и не ги мачкаш из джобовете ако искаш да изкарат повече от оригиналните.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Увеличи малко бюджета и се насочи към JVC HA-S160 или Koss KSC75, много добри за цената си. Добре е да се пробват, вторите се закрепват по по-специфичен начин, а и да чуеш звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе май не е от там. И моите два чифта все едната не работи, ама би следвало поне малко като го размърдаш да даде на контакт и да проработи за момент, ама йерак. Просто некъв дефект, след време едната спира, де да знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквито и да купиш пак ще се прекъснат там. Не може да ги мачкаш в джоба и да очакваш да са вечни.

Отиваш пак в "технобакалията" и търсиш някои с по-дебел кабел и не ги мачкаш из джобовете ако искаш да изкарат повече от оригиналните.

Държа телефона в джоба, но не свивам много кабела. Когато не го държа в джоба, пак от там нещо става прекъсва се едната слушалка.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да изгаря намотката на говорителчето и затова да работи само едната след време.

Получава се от слушане с максимална сила на звука, но не веднага а с времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да изгаря намотката на говорителчето и затова да работи само едната след време.

Получава се от слушане с максимална сила на звука, но не веднага а с времето.

Еее, аз пък много обичам когато, карам колата или пък се возя, или пък се разхождам и т.н. да слушам на високо музика, значи от това може да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее, аз пък много обичам когато, карам колата или пък се возя, или пък се разхождам и т.н. да слушам на високо музика, значи от това може да е?

Възможно е, но няма кой да потвърди. Никой не е вътре в слушалките за да знае кога се претоварва намотката им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам нещо. Някой има ли слушалките на "Monster Beats by Dr. Dre Solo" , предлагат ми едни вид "тапи" , за 6 лв. Заслужава ли си да ги взема. Слушалките са реплика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.