Премини към съдържанието
Andrey_96

препоръчайте ми клавиатура за около 30 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте :) Искам да ми препоръчате някоя клавиатура (ще се ползва за игри) до 30 лв. - макс. 35 лв. Вмомента съм с Logitech Media keyboard 600 , имам я от 5 години и е много добра и супер удобна , но се счупи (тоест аз счупух) SPACE бутона и сега е малко кофти... всмисал работи но само в лявата част на копчето ;d ... Клавиатурата искам да е широка (не от тези които като си сложа раката и я прескачам ;д ) и копчетата и да не са сгъстени , а да са по раздалечени (моята ми е много удобна) това е моята клавиатура: http://e-minsk.com/data/big/logitech_media_keyboard_600_big.jpg Благодаря предварително за помоща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел има такава и е много доволен. Копчетата са удобни и на самата клавиатура можеш да нареждаш няколко профила.  ЕТО я и нея .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей !

Ето едно добро предложение според мен.

Hama Urage Exodus геймърска клавиатура USB

Геймърска клавиатура "uRage Exodus", USB

Ето една снимка ЦЪК

- Геймърската клавиатура е идеална за FPS, RTS, RPG и MMO игри
- Бързодействие на клавишите
- Най-важните и често ползвани бутони са в син цвят 
- Вградена LED подцветка в син цвят
- Вграден "anti-ghost" ефект - няколко бутона могат да бъдат натиснати едновременно 
- USB интерфейс
- Кирилизирана

Цените са с включен ДДС (36ЛВ)
Доставката е безплатна с куриерска служба SPEEDY! (поне така пише)

Успех !

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за A4Tech X7 G800V !

Hama uRage Exodus може да не ти хареса, защото има дрезнещи и доста силни (за мен поне) светлини...

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Искам да ми препоръчате някоя клавиатура (ще се ползва за игри) до 30 лв. - макс. 35 лв. Вмомента съм с Logitech Media keyboard 600 , имам я от 5 години и е много добра и супер удобна , но се счупи (тоест аз счупух) SPACE бутона и сега е малко кофти... всмисал работи но само в лявата част на копчето ;d ... Клавиатурата искам да е широка (не от тези които като си сложа раката и я прескачам ;д ) и копчетата и да не са сгъстени , а да са по раздалечени (моята ми е много удобна) това е моята клавиатура: http://e-minsk.com/data/big/logitech_media_keyboard_600_big.jpg Благодаря предварително за помоща

Спейса се държи на две места, най вероятно едното се е откачило и може да се намести . Разглоби я и виж как е положението. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спейса се държи на две места, най вероятно едното се е откачило и може да се намести . Разглоби я и виж как е положението. 

Не... аз счупих едното краче , като я чистих .... иначе тая A4tech и е много малак SPACE и ще ме дразни... ;д

ПС: Какво ще кажете за тази:

E-BLUE Cobra Combatant-X Pro Gaming

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.jmt.bg/%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8-cID=663/microsoft-comfort-curve-keyboard-3000-usb-multimedia-keys-waterproof-slim-design-english-retail-3tj-00015-pID=17418/ широк спейс убодна ергономична клавитура със доста добре изработени клаивиши. Едиствен минус за геймърите - стрелките са доста близо до десния контрол и нюмерик инсърта. Останалото е много добро за парите си като изработка и качество.

Клавишите имат усреднен ход.  Или да го кажа със други думи нито е нисък нито е висок.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммм да тази ми хареса , единствено ме притеснява ,че е извика като макарон ;д.. Но определено много ми хареса... особенно това ,че бутоните са и големи и не са сгъстени :) Много благодаря за предложението :) Сигурно ще е това :)

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.jmt.bg/%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8-cID=663/microsoft-comfort-curve-keyboard-3000-usb-multimedia-keys-waterproof-slim-design-english-retail-3tj-00015-pID=17418/ широк спейс убодна ергономична клавитура със доста добре изработени клаивиши. Едиствен минус за геймърите - стрелките са доста близо до десния контрол и нюмерик инсърта. Останалото е много добро за парите си като изработка и качество.

Клавишите имат усреднен ход.  Или да го кажа със други думи нито е нисък нито е висок.

Преди няколко дни взех същата и е супер. Удобна за писане и е супер за цената си. Аз е взех за 11евро с доставката ама като гледам в БГ доста са и надули цената. :shock11:

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни взех същата и е супер. Удобна за писане и е супер за цената си. Аз е взех за 11евро с доставката ама като гледам в БГ доста са и надули цената. :shock11:

Честно казано аз така и не си взех , защото имах притеснения .че е извика като макарон и незнам или ще ми е удобна... и все още търкам моята.... Хвърлил съм око на тази:

Turbo-X Keyboard Gaming GK1-PRO , но ми идва малко скъпичка... и незнам или си заслужава заради едни светлини... Макар ,че такива ми се иска да има , защото са удобни в тъмното

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда много добре тази, но и цената е друга(макар, че за 60лв. е супер според мен). Има и други светещи към 40лв. като тази http://www.amazon.de/Trust-Illuminated-schnurgebunden-deutsches-Tastaturlayout/dp/B004L533NG/ref=sr_1_29?ie=UTF8&qid=1376764815&sr=8-29&keywords=gaming+tastatur, но разликата е видна. Иначе за Microsoft Comfort Curve това са ми най-добре похарчените 11евро за PC-то ми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано аз така и не си взех , защото имах притеснения .че е извика като макарон и незнам или ще ми е удобна... и все още търкам моята.... Хвърлил съм око на тази:

Turbo-X Keyboard Gaming GK1-PRO , но ми идва малко скъпичка... и незнам или си заслужава заради едни светлини... Макар ,че такива ми се иска да има , защото са удобни в тъмното

И аз си търся клавиатура, но единственото светещо до 30 лева намирам тук. Притесняват ме ниските клавиши, че пак ще трябва да свиквам. Та в тоя ред на мисли и аз да попитам...има ли нещо друго светещо в тоя ценови диапазон? А относно линка...нали те дразнеше спейса? Тоя направо си е не дразнещ, а раздразнен с тия вдлъбнатини ;)  Иначе аз почти никога не ползвам стрелките за игри, а пренасочвам клавиши от Numpad-а. Доста по-удобно е, когато се играят рейсъри. . А тия извитите клавиатури много ми допадат. Всъщност, така ръцете си почиват повече при писане, а и при игра. Имах една клавиатура с подобна извита плоскост, която се откачаше. Е, като се счупи тая клавиатура, не мога и не мога да свикна с други. Доста е удобно за дланите. Имам обаче един принцип при покупка на клавиатура и нейното ползване. Цена 20-25 лева и чашата с течност винаги в лявата ми страна. Електронните джаджи в дясно. Колкото пъти съм поставял питието вдясно, толкова пъти съм го събарял и прецаквал я клавиатура, я някой друг уред.Затова повече от 25 лева не давам, не купувам имена, а винаги нещо с много голям enter. На тия условия отлично отговарят само DELUX. Такива клавиатури съм сменил няколко и дори в момента съм с такава. Достатъчно яки, дори издържат на удари и то много силни. Е, скоро счупих няколко клавиша, но ги залепих с епоксидна смола и ето, вече няколко месеца пиша и играя без проблем :)  Та ако си си запазил частите за скапания спейс, пробвай с двукомпонентно лепило. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си търся клавиатура, но единственото светещо до 30 лева намирам тук. Притесняват ме ниските клавиши, че пак ще трябва да свиквам. Та в тоя ред на мисли и аз да попитам...има ли нещо друго светещо в тоя ценови диапазон? А относно линка...нали те дразнеше спейса? Тоя направо си е не дразнещ, а раздразнен с тия вдлъбнатини ;)  Иначе аз почти никога не ползвам стрелките за игри, а пренасочвам клавиши от Numpad-а. Доста по-удобно е, когато се играят рейсъри. . А тия извитите клавиатури много ми допадат. Всъщност, така ръцете си почиват повече при писане, а и при игра. Имах една клавиатура с подобна извита плоскост, която се откачаше. Е, като се счупи тая клавиатура, не мога и не мога да свикна с други. Доста е удобно за дланите. Имам обаче един принцип при покупка на клавиатура и нейното ползване. Цена 20-25 лева и чашата с течност винаги в лявата ми страна. Електронните джаджи в дясно. Колкото пъти съм поставял питието вдясно, толкова пъти съм го събарял и прецаквал я клавиатура, я някой друг уред.Затова повече от 25 лева не давам, не купувам имена, а винаги нещо с много голям enter. На тия условия отлично отговарят само DELUX. Такива клавиатури съм сменил няколко и дори в момента съм с такава. Достатъчно яки, дори издържат на удари и то много силни. Е, скоро счупих няколко клавиша, но ги залепих с епоксидна смола и ето, вече няколко месеца пиша и играя без проблем :)  Та ако си си запазил частите за скапания спейс, пробвай с двукомпонентно лепило. 

При мен много шибано се е счупул спейса... едно много малко краче ,което държи прожинката.... иначе грешно си разбрал,че големият спейс ме дразни ! Точно обратното мисля...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен много шибано се е счупул спейса... едно много малко краче ,което държи прожинката.... иначе грешно си разбрал,че големият спейс ме дразни ! Точно обратното мисля...

Не съм те разбрал грешно, макар да се пошегувах. А аз точно за тия малки крачета говоря. И аз ги прецаках, но след това залепих. Не винаги може да стане, но в моя случай успях да оправя няколко клавиша, включително стрелките, че те най-много пострадаха от яда ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм те разбрал грешно, макар да се пошегувах. А аз точно за тия малки крачета говоря. И аз ги прецаках, но след това залепих. Не винаги може да стане, но в моя случай успях да оправя няколко клавиша, включително стрелките, че те най-много пострадаха от яда ми :)

При мен беше при почистването... Моята издържа на "ЯД" :D Особенно след бой на фифа и ЦС ... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая е добре, само дето лично за мен е малко скъпичка, а и няма мултимедия. А досега винаги съм ползвал клавиатури с мултимедийни ботони, че са ми по-удобни. И това червеното ме дразни. И без д ами оцветяват бутоните, знам къде са :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам A4Tech клавиатура вече повече от 5 години, адски много съм доволен от всичко. Избери си нещо от тяхната X7 серия -  http://www.x7.cn/en/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, днес и аз строших една клавиатура, та реших да ползвам тази тема.

Всъщност харесах вече една - A4Tech KD-600L, но реших да чуя и някой друг, защото клавиатури не съм купувал от 10 години :D

Така като гледам новостите в бранша си харесах подсветката и меките (тихи) бутони. Съобразно със заглавието, цената да не превишава 25-30лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, днес и аз строших една клавиатура, та реших да ползвам тази тема.

Всъщност харесах вече една - A4Tech KD-600L, но реших да чуя и някой друг, защото клавиатури не съм купувал от 10 години :D

Така като гледам новостите в бранша си харесах подсветката и меките (тихи) бутони. Съобразно със заглавието, цената да не превишава 25-30лв. :)

hp classic или logitech mk120 + мишка. И двете са много издръжливи и стават и за игри, а втората даже е с подарък нелоша мишка.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hp classic или logitech mk120 + мишка. И двете са много издръжливи и стават и за игри, а втората даже е с подарък нелоша мишка.

Поздрави!

Благодаря за предложението, но май нямат подсветка.

Друга на която хвърлих око е тази -  Sharkoon Skiller

Редактирано от twist69 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам новостите в бранша си харесах подсветката и меките (тихи) бутони

Олеле майко , меки и тихи - а, дано  :) поне цената не е кой знае каква .

Ако искаш прочети моите мъки , имах и друга тема подобна  :D

ПП. Ето тук я избирах  :)

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искате качествена и тиха клавиатура, си вземете със механични бутони/клавиши. Но, и цената е друга.

Пример.

Иначе, бих препоръчал моята (с бутони с малък ход, "тип ножица"): CANYON CNR-KEYB7B

(ползвам е вече повече от четири години), не се "раздранчава", не засядат бутони, не се трият надписи.

Само, че малко трудно се намира, защото май е изчерпана. Ако искате разгледайте и другите клавиатури на тази марка.

Когато е избирах в този ценови диапазон по тиха нямаше, даже и от модели Logitech.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, A4Tech KD-600L няма да е!

Остана да чуем някой с Sharkoon Skiller. Струва ми се доста популярна. (има фаца и е евтина, нормално) Даже в този магазин я има с няква мишка на промоция. Ако някой се интересува може да направим партия :)

@jonov тъкмо твоите премеждия четях :D

@ieenso, механичните ми идват скъпи, за този компютър, а тази CANYON не ми допадна много. Благодаря все пак! Всъщност готина е ама сега се зарибих по светещите. Те как се водят тези бутони... :D Не са ли те меки и тихи?

Ето този тип са ми любимите по принцип  - тихи, лесно се чистят, но A4tech ми паднаха в очите. И преди не ги харесвах, но и сега само лоши мнения за тях...

Редактирано от twist69 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението, но май нямат подсветка.

А за какво ти е подсветка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.