Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Nicollay Dong

Защо след като направя буутващ диск, ми показва, че няма файлове на диска?

Препоръчан отговор

Здравейте,

от две седмици насам вече искам да кажа ОС на дисковете, които закупих, обаче забелязах, че явно или на мен Nero-тата не ми бацат като останалите софтуери, или аз съм забравил как се прави буутващ диск, но едва ли е втория вариант... Значи. правя всичко както трябва и в един даден момент, след като се завърши качването на .ISO файла на диска и започна да работя с BIOS-а, да буутва първо CD-ROM, като запазя промените и рестартирам ми показва, че въобще няма файлове на диска... след като стартирам старата ОС забелязвам, че уви наистина няма файлове на компактдиска? Така правеше и с Linux, а иначе до момента такъв проблем с лаптопа не съм имал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква скорост записвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4x (5 540 KB/s). Давайте идеи, за да не хвърля лаптопа през балкона от петия етаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва ти нова записвачка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, тъй като досега не съм отварял никога лаптопа, че да му видя компонентите, една записвачка за лаптоп на каква цена горе-долу и монтажа ѝ сложен ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

монтажа е елементарен.При повечето модели не се налага разглабянето на целия лаптоп, а само развиването на 1-2 винтчета. 

Записвачка втора употреба върви около 20-30лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и от самият диск носител да е проблема. За по-сигурно запиши диска на друг коппютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една бутваща флашка ще ти спести подобен род проблеми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

монтажа е елементарен.При повечето модели не се налага разглабянето на целия лаптоп, а само развиването на 1-2 винтчета. 

Записвачка втора употреба върви около 20-30лв. 

Ами предпочитам да дам 40 евро (понеже съм в чужбина) за оригиналната записвачка на лаптопа ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4x (5 540 KB/s). Давайте идеи, за да не хвърля лаптопа през балкона от петия етаж.

Чакай да застана, отдолу да си го хвана :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина записвачката е повредена, Nero ще ти даде някаква грешка или предупреждение по време на записа. А ти не споменаваш такова нещо ...

Я преразгледай пак възможността да си забравил как се записва буутващ диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моменти даваше грешки, в които пише, че диска не се е записал правилно. Не, наистина има вероятност да е заминала записвачката, защото си спомням, като бяхме на гости си взех лаптопа, че нямаше какво да правя и те трябваше да гледат една сватба на лаптопа ми, вкарах диска и си чаках една цигара време да зареди, но уви залудо чакане... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моменти даваше грешки, в които пише, че диска не се е записал правилно.

Е, това вече е друго нещо. Не знам защо не давате важна информация, свързана с проблема, на хората, от които очаквате помощ за решаването му ...  :mad: 

Сега остава да споделиш и какви грешки е имало. Но ако в някоя от тях се споменава нещо от рода на "Power calibration", значи ясно - записвачката е заминала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.