Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте проблема е следния поради незнайна причина дискът ми с драйвери за уиндоуса е бил счупен на две :@ и не знам какво да правя освен да търся същия диск или по нова версия на него с драйверите , помогнете ми не мога си преинстална компа а ми е нужно .

Редактирано от Георги пламенов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диск за инсталация или диск с драйвери за дъното ти трябват ?

Ако е за дъното ,прави това :

Изтегли и инсталирай Speccy 1.22.536

Направо като отвориш програмата снимай с Print Screen (над "Insert")след това отвори програмата "Paint" , натисни "Ctrl+V" и запиши на работния плот(Desktop-a),качи изображението  примерно в http://prikachi.com/ ето ти и пример какво трябва да дадеш Пример

Може също да дадеш една снимка от Device Manager,ако не знаеш как ще ти кажем.

От снимката с програмата ще се види и с каква ОС си,даже и нея не си написал.

Ако ти трябва да запишеш диск с Windows ,има 1050 теми,може и с флашка.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компа ми трянва да се преинсталира не мога да го пусна пак ми ттябват драйвррите за лан ксртата който нямам :-X:-X:-X:-X:-X:-X ако реша да теглв нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жоре  как да ти дадем каквото и да било след като не знаем нищо за компютъра ти. Хайде научете се поне как да си искате помощ !!!! Дайте ми диск  с драйвери ама няма да ви кажа  марката и модела на дъното но вие си давайте каквото ви падне . Имаш ли кутия на дъното или може ли да отвориш и да препишеш  модела .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз съм се постарал да му дам пример как да даде информация за компютъра си,но няма кой да я прочете ! :whist:

Направо като отвориш програмата снимай с Print Screen (над "Insert")след това отвори програмата "Paint" , натисни "Ctrl+V" и запиши на работния плот(Desktop-a),качи изображението  примерно в http://prikachi.com/ ето ти и пример какво трябва да дадеш Пример

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чипсет

Звук

Bus driver

Интернет

Видео

Започни от чипсета(1-вия)

За Windows XP 32bit.Успех

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми отдолу са ти написали бе момче и дъното какво е и ланката и всичко . Мързи ли те да отвориш сайта на ECS  и да си свалиш драйверите или просто трупаш постове във форума с  глупави теми като тази.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чипсет

Звук

Bus driver

Интернет

Видео

Започни от чипсета(1-вия)

За Windows XP 32bit.Успех

нещо не става , кажете какво да търся 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо не става , кажете какво да търся 

какво не става, какви са тези празни постове? Вас не ви ли учат как да се изразявате на български език?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

какво не става, какви са тези празни постове? Вас не ви ли учат как да се изразявате на български език?

И аз да попитам този малчуган!

Има ли нещо у ВАС, във къщи, което да работи със сигурност? Вземи си компютъра, занеси го в един добър сервиз, обясни  на хората за проблените и ще ти помогнат!Очевидно е, че не са ти ясни тези неща, и си написал една кошница постове, само да ги има!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да попитам този малчуган!

Има ли нещо у ВАС, във къщи, което да работи със сигурност? Вземи си компютъра, занеси го в един добър сервиз, обясни  на хората за проблените и ще ти помогнат!Очевидно е, че не са ти ясни тези неща, и си написал една кошница постове, само да ги има!

нямам пари за да го занеса на сервиз . за това предпочитам сам да си намеря драйверите щото за диска ше м искат сиг кам 20-30 лева :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал съм ти линк за драйверите от официалния сайт на Гигабайт.Нито пишеш с каква ОС(Дал съм ти за 32 Бита според кошника,който си посочил) си,даваш някакъв комп от нета,пък може да си мислиш ,че е като твоя.Колко пъти ти казахме качи си снимка от програмата,ама то не иска ,след това не ставало.

Или изпълняваш или не пускаш теми ,в които сам си пишеш без да изпълняваш какво ти пишат.Успех !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам пари за да го занеса на сервиз . за това предпочитам сам да си намеря драйверите щото за диска ше м искат сиг кам 20-30 лева :(

тогава изпълнявайте препоръките на съфорумците, те искат да ви помогнат. Но вие не правите никакво усилие от ваша страна!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал съм ти линк за драйверите от официалния сайт на Гигабайт.Нито пишеш с каква ОС(Дал съм ти за 32 Бита според кошника,който си посочил) си,даваш някакъв комп от нета,пък може да си мислиш ,че е като твоя.Колко пъти ти казахме качи си снимка от програмата,ама то не иска ,след това не ставало.

Или изпълняваш или не пускаш тами ,в които сам си пишеш без да изпълняваш какво ти пишат.Успех !

Мисля си, че няма да те послуша... Или са се събрали със селския компютърджия-разбирач и са решили да се правят на велики....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е какво да правя ? кажете каква информация да ви дам за компа ?

Четете втория пост в темата, този на SLI и изпълнявате!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе момче ти  на луди ли ни правиш ?  Ти какво искаш повече да ти дадеме ? Да взема да пална колата и да дойда да ти го направя ли ? Отиди при баща си  и му кажи да ти грабне компа под мишница и да го занесе някъде да го направят. Ти нямаш хал хабер от нищо  и чак ти се чудя  как изобщо си се навил да преинсталираш.

Пуснал си тема и за бас говорители и за не знам си още какво.  Не се занимавай с глупости  да не съсипеш и това дето го имаш във къщи.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто снимка от програмата : http://prikachi.com/images/639/6356639M.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за Чипсета > Chipset

Realtek PCIe LAN Driver

Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip

Microsoft UAA (Universal Audio Architecture) Bus driver

Intel VGA Driver

Ако има проблем ,снимай и качваш какво ти пише по същия начин както си качил тази снимка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за Чипсета > Chipset

Realtek PCIe LAN Driver

Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip

Microsoft UAA (Universal Audio Architecture) Bus driver

Intel VGA Driver

Ако има проблем ,снимай и качваш какво ти пише по същия начин както си качил тази снимка.

това така ли трябва да е ? http://prikachi.com/images/692/6356692C.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска да го разархивираш,тоест направи това :

Дал съм ти пример с "Intel VGA Driver" от моя комп.Така правиш и със всички останали драйвери.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Успех !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте и аз имам същия проблем като това момче и моя диск за драйвери липсва прочетох темата и аз ще дам снимка ако може да ми дадете най вече за звука нямам мениджара там кадето се настройва колко колонки да са 2-4-6-8 ако се сещате ето снимка :  http://prikachi.com/images/909/6357909A.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте и аз имам същия проблем като това момче и моя диск за драйвери липсва прочетох темата и аз ще дам снимка ако може да ми дадете най вече за звука нямам мениджара там кадето се настройва колко колонки да са 2-4-6-8 ако се сещате ето снимка :  http://prikachi.com/images/909/6357909A.jpg

Дъното би трябвало да е това ?Отвори кутията и виж дали е то,ако е то  :cool: 

Публикувано изображение

Започваш да инсталираш ,така както съм ги подредил,тоест от "Chipset".Успех !

VIA 4in1 (Chipset)

Realtek AC97 Driver (Аудио)

VIA 6103/6103L phy (LAN)

NVIDIA GeForce FX 5500(Видео)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.