Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Тодор Стоянов

Проблем с инсталирането на Windows 7 върху нов лаптоп.

Препоръчан отговор

Момчета и момичета, не мога да си инсталирам Windows-a (7) на новия си лаптоп .. слагам диск с windows, но не съм много сигурен, че е правилно записан.. въпреки това, ако е записан правилно имам друг проблем - няма реакция когато вкарам дискът.

Ако може да ми кажете как да запиша windows-a така, че да съм сигурен, че е записан правилно. Моля ви за спешна помощ! Лаптопа ми е нужен до 2 дни.. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сложиш диска, трябва да влезеш в буут опциите и да зададеш да буутне от цд-то. До колкото диска, запиши го с неро например, като го направиш буутабъл (има такава опция при неро и не само при него де .. ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей !

Свали и инсталирай Програмата според това колко битова ти е операционната система.

За 32 битова : CDBurnerXP 4.5.2.4214 x86

За 64 битова  CDBurnerXP 4.5.2.4214 x64

Следвай картинките ,като преди това вкараш празен диск.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

За да буутне от CD/DVD-то ,влизате в "Setup на Биос" с често използваните клавиши ( F8, F10, F12, DEL, TAB, F2) и от "boot-menuto" правите CD/DVD-то First и записвате настройките.Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...имам друг проблем - няма реакция когато вкарам дискът.

Tи диска,по време на стартиран уиндоус ли чакаш да има реакция или след пускане на компютъра?Когато стартира лаптопа,трябва да настроиш от биос,да чете първо диска от ДВД-то.При някои модели лаптопи,има по-лесен вариант.Помпене на бутон Ф12,след първоначално включване,при което дава възможност да избереш,кое да стартира първоначално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета оправих се! Много ви благодаря, за отделеното време. :)

Здравей !

Свали и инсталирай Програмата според това колко битова ти е операционната система.

За 32 битова : CDBurnerXP 4.5.2.4214 x86

За 64 битова  CDBurnerXP 4.5.2.4214 x64

Следвай картинките ,като преди това вкараш празен диск.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

За да буутне от CD/DVD-то ,влизате в "Setup на Биос" с често използваните клавиши ( F8, F10, F12, DEL, TAB, F2) и от "boot-menuto" правите CD/DVD-то First и записвате настройките.Успех !

Извинявай, че те питам отново, но когато си изтегля Уиндоуса, трябва ли да го правя rar. и така да го запиша или да го запиша както е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не трябва да променяш разширението.Файла трябва да е .iso  Тук просто WinRAR е зададена да отваря файлове от типа .iso

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,както си е в iso. файл(както си го изтеглил).Изпревариха ме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.