Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Windo

Зелено игуанче на около година

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес сутринта комшииката ме помоли да гледам игуанчето и, докато се върне от чужбина.  При видът на пърхащите и клепачи, просто нямаше как да и откажа. То всичко хубаво, но май се насадих на пачи яйца. Тъй като си нямам никаква идея как се отглеждат гущери студенокръвни (с изключение на жени :D).  Въпреки богатят ми опит със студенокръвните от вторият вид съм абсолютно куц,  в гледането на игуани.  Та за това бих  искал да помоля да дадете някаква помощ, напътствия; евентуално да препоръчате добър ветринар в района на софия/перник  и те така.  Единственото което ми е известно за игуаните , е че са вегитарианци.  С какво да го храня , всичко ли ядът . А и дали ако го пускам извън терариума ще ми умерише апартамента?  Благодаря много предварително! :cheers: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото което ми е известно за игуаните , е че са вегитарианци.  С какво да го храня , всичко ли ядът . А и дали ако го пускам извън терариума ще ми умерише апартамента?  Благодаря много предварително! :cheers:

Толкова ли е хубава комшийката ,че от вълнение не успя да я попиташ с какво го храни ?

Ако никой не ти помогне тук,пиши в googlе,може да излезе нещо полезно.

Дано не са я набутали с някое комодско варанче :) :)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли е хубава комшийката ,че от вълнение не успя да я попиташ с какво го храни ?

Ако никой не ти помогне тук,пиши в googlе,може да излезе нещо полезно.

Дано не са я набутали с някое комодско варанче :) :)

Игуана игуана си е. Иначе като цялко ми даде доста оскъдна информация, та за това се обръщам и към  най-добрите експерти в калдата  за отговор. (ей каква реклама направих администраторите ще трябва да ме вдигнат в чин :P )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.