Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Windo

Зелено игуанче на около година

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес сутринта комшииката ме помоли да гледам игуанчето и, докато се върне от чужбина.  При видът на пърхащите и клепачи, просто нямаше как да и откажа. То всичко хубаво, но май се насадих на пачи яйца. Тъй като си нямам никаква идея как се отглеждат гущери студенокръвни (с изключение на жени :D).  Въпреки богатят ми опит със студенокръвните от вторият вид съм абсолютно куц,  в гледането на игуани.  Та за това бих  искал да помоля да дадете някаква помощ, напътствия; евентуално да препоръчате добър ветринар в района на софия/перник  и те така.  Единственото което ми е известно за игуаните , е че са вегитарианци.  С какво да го храня , всичко ли ядът . А и дали ако го пускам извън терариума ще ми умерише апартамента?  Благодаря много предварително! :cheers: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото което ми е известно за игуаните , е че са вегитарианци.  С какво да го храня , всичко ли ядът . А и дали ако го пускам извън терариума ще ми умерише апартамента?  Благодаря много предварително! :cheers:

Толкова ли е хубава комшийката ,че от вълнение не успя да я попиташ с какво го храни ?

Ако никой не ти помогне тук,пиши в googlе,може да излезе нещо полезно.

Дано не са я набутали с някое комодско варанче :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли е хубава комшийката ,че от вълнение не успя да я попиташ с какво го храни ?

Ако никой не ти помогне тук,пиши в googlе,може да излезе нещо полезно.

Дано не са я набутали с някое комодско варанче :) :)

Игуана игуана си е. Иначе като цялко ми даде доста оскъдна информация, та за това се обръщам и към  най-добрите експерти в калдата  за отговор. (ей каква реклама направих администраторите ще трябва да ме вдигнат в чин :P )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.