Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

HouseSoul

Проблем с икони Win 7

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам странен проблем с моя настолен компютър. Инсталирах нов Win7 Ultimate 64 bit и всичко изглеждаше наред няколко дена, но се случи следното: включих веднъж компа, зареди си както трябва, но на Desktopa нямаше икони, както и Tool бара липсваше, само картинката от Desktopa беше там. Можех да мърдам мишката и да дам десен бутон: "Show desktop icons" отметката е чекната, но пак нищо. След 10 рестарта от копчето пак не стана нищо. Не мога и да стартирам някоя програма, опитах да пусна настройките на видео картата (има ги като натисна десния бутон на мишката), но пак нищо. Влязох през Save mode, пуснах Microsoft Essential да направи пълно сканиране и откри няколко вируса (уж на нов WIN 7), които изтрих, но нямаше голям ефект (пак не се показваше нищо на Desktopa). Най-странното е, че компа има зададен Sleep Mode и 1,2 пъти след активирането му, всичко се показва (икони, таск бар, тоол бар, старт меню), все едно нищо му няма... и така до следващ рестарт или ново активиране на Sleed Mode.

Моля за помощ! Не искам пак да преинсталирам компа, че много занимавка...а пък и като си работи, работи перфектно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посети тази тема, и следвай инструкциите. Вероятно има активна зараза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този линк, който си ми дал е полезен, но за да ми отговорят искате да имам администраторски права, а аз нямам. Така че, моля, който може, да ми отговори тук. Проблема си остава. Сканирам с Microsoft Essentials целият компютър и вече нищо не открива. Може ли да бъде проблем от някой драйвър? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този линк, който си ми дал е полезен, но за да ми отговорят искате да имам администраторски права, а аз нямам. Така че, моля, който може, да ми отговори тук. Проблема си остава. Сканирам с Microsoft Essentials целият компютър и вече нищо не открива. Може ли да бъде проблем от някой драйвър? 

Пробвай, като зареди компштъра, и няма нищо на декстопа, следното.

Натисни Strl+Shift+Esc.

Трябва да се появи Диспечера на задачите.

Най от горе от менюто избери Файл. След това Нова задача (Изпълнение).

Вътре напиши / explorer.exe / и натисни на ОК.

Сега трябва да се напълни Декстопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускате нова тема тук. Като следвате инструкцията от линка на колегата techmaniac

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай, като зареди компштъра, и няма нищо на декстопа, следното.

Натисни Strl+Shift+Esc.

Трябва да се появи Диспечера на задачите.

Най от горе от менюто избери Файл. След това Нова задача (Изпълнение).

Вътре напиши / explorer.exe / и натисни на ОК.

Сега трябва да се напълни Декстопа.

Не мога да извикам Диспечера на задачите. Като натисна клавишната комбинация и нищо не се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да извикам Диспечера на задачите. Като натисна клавишната комбинация и нищо не се случва.

Под Safe Mode with networking не можете ли да изпълните стъпките от тази Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами незнам.Пробвайте да пишете на някой от хората, които се занимават със премахването на вируси.

Просто го помолете, и му обяснете че не сте със админ права.Може и да се съгласят да ти проверят машината.

А да питам: Какъв е проблема, че не си със админ права?

Иначе можеш да пробваш само лечение, като сканираш със това:

http://www.malwarebytes.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.