Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

maka7aa

Странен проблем

Препоръчан отговор

Здравейте,настолното ми PC се развали,значи при пускане вентилатора на процесора и на зареждането въртят но до там,нито пищи нито се пуска нещо друго.Един приятел каза зареждането,купих ново 400W и същата работа.Откачих всичко оставих само процесора и зареждането на дъното но пак така включва се вентилаторите въртят,но нито се пуска нито пищи и имам чувството че вентилатора на процесора върти много слабо... Дъното ми е GIGABYTE GA-M56S-S3 , а на процесора пише AMD Athelon 64x2 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно под "зареждането" да имате в предвид захранването на машината?

Приложете метода на поетапното изключване на компоненти (HDD, RAM), и проверка.

Ако тръгне след изключването на някой компонент, то има голяма вероятност да е от него.

При положение, че не тръгва при извадени всички компоненти, които могат да се изключат, то това може да говори за проблем с дъното или процесора, и сервиза е задължителен за по-нататъчна диагностика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да захранването исках да кажа, благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.