Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте от известно време имам проблем с колобките ми , когато пусна музика со края се чува едно пукане сякаш,че намотката се удря в магнита . Преди малко се опитах сам да разбера защо прави така и съвсем "му еб*х майката" дори при намален до края бас пукането е по-силно от бас рефкекса ,а да не говоеим ако го усиля до края ..... Видях една тема ама тя не ми помогна особено :http://forums.softvisia.com/index.php/topic/11681-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%B1%D1%83%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8-logitech-x-530/ искам да чуя вашето мнение какво да правя нов говорител или ремонт на сегашния ? Ако не сте ме разбрали говорех за субуфера .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен:

Тези колонки/пластмаски не са направени да се "товарят" усилват до край. И то продължително време.

Затова си трябва по-добри ОТ и усилвател.

Както и звуковата карта не трябва да да е увеличена на MAX (около 80 % е добре)

Бяхте пуснали тук една тема. Да не е случайно само от любопитство...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от известно време имам проблем с колобките ми , когато пусна музика со края се чува едно пукане сякаш,че намотката се удря в магнита . Преди малко се опитах сам да разбера защо прави така и съвсем "му еб*х майката" дори при намален до края бас пукането е по-силно от бас рефкекса ,а да не говоеим ако го усиля до края ..... Видях една тема ама тя не ми помогна особено :http://forums.softvisia.com/index.php/topic/11681-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%B1%D1%83%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8-logitech-x-530/ искам да чуя вашето мнение какво да правя нов говорител или ремонт на сегашния ? Ако не сте ме разбрали говорех за субуфера .

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.