Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! 

Какво мислите за следната конфигурация,ще се ползва основно за ИГРИ?

И не е за мен...

МSI Z77MA-G45 LGA1155
I5-3350P/3.1G/6MB/BOX/LGA1155
CORSAIR 8GB VENGEANCE LP DDR3 1600MHz 1.5V
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
GB GTX760 GV-N760OC-2GD 
CM K350 W/600W PSU
CM 120MM CASE FAN/RED LEN/SLV 

Бюджета е към 1300 лева,не повече

Редактирано от Петър Недев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! 

Какво мислите за следната конфигурация,ще се ползва основно за ИГРИ?

И не е за мен...

МSI Z77MA-G45 LGA1155

I5-3350P/3.1G/6MB/BOX/LGA1155

CORSAIR 8GB VENGEANCE LP DDR3 1600MHz 1.5V

500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB

GB GTX760 GV-N760OC-2GD 

CM K350 W/600W PSU

CM 120MM CASE FAN/RED LEN/SLV 

Бюджета е към 1300 лева,не повече

Много е добра, но може да понесе и 2 критики.

Вместо една 8ца рам вземете 2х4, а захранването не знам дали ще се справи със това видео.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е добра, но може да понесе и 2 критики.

Вместо една 8ца рам вземете 2х4, а захранването не знам дали ще се справи със това видео.

Ами според този сайт http://www.gigabyte.bg/products/page/vga/gv-n760oc-2gdrev_20/ 500 вата са достатъчни.

• System power supply requirement: 500W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси К350 с Thunder RS 600 ACAB D3 на Electronics (564w +12),а не онова M2 на CWT,което реално е 500 w с 2 +12 (408w общо).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма да стане с тая предложената конфигурация,дайте една за 1300 лв,да е за игри,човека

има и "някакъв монитор 1366х768 и плазма 1920х1080 :D ".

По-добре сложете процесор от Ivy Bridge и клокърско дъно(нещо такова ми писа),но не от най-скъпите.

Харда да си остане 500 гб,рамта както казва колегата Just Human.. ако може да бъде 4х2,не 1х8.

И така ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:
ASUS B85M-G /B85/LGA1150
I5-4670 /3.4G/6MB/BOX/LGA1150
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
CM ELITE 431 SIDE WINDOW
CM GX LITE 500W BLACK RS500-ACABL3-EU
2X4G DDR3 1600 A-DATA

Обща стойност - 907.90 лв. с ДДС
+

AMD Radeon HD7870, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E  386лв = 1294лв с ДДС и безплатна доставка само за видеото :)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

playalistic ти я е направил;смени предложеното от него дъно с "по-клокърското" Asrock Z77 Pro3 и си готов,като разликата в цената м/у 500 GB и 1ТВ е такава,че не си заслужава купуването на 500 GB,който впрочем се пълни доста бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veronica_D
      Здравейте!
      Имам намерение да се занимавам с 2D digital art и по-точно в гейм индустрията. На първо място трябва да си избера компютър и монитор и имам спешна нужда от помощ. Наясно съм, че ми трябват бърз и мощен процесор, много памет, добра видео карта и поне 25-инчов екран с добра резолюция, но не съм достатъчно запозната, за да преценя сама. Бюджетът ми за компютър и монитор заедно е 1300-1600 лв. Моля, помогнете.
    • от Dani 01
      Здравейте! Решихме с един приятел да започнем някакъв проект - игра.... Нямаме много познания за това... мислим да работим със Scratch...
      Имаме идея да направим някакъв вирутуален град или село или нещо такова, което да се развива... но не знам това до колко е възможно със Scratch 
      Някакви препоръки, идеи?
          Благодаря предварително!

• от Oleg Videnov
      Здравейте добри хора , 
      Понеже съм малко невеж по темата за сглобяване на конфигурации, реших да почерпя опит от хората с по-голямо знание от мен.
      Имам бюджет около 3000лв и ми се играят игри - на скапани лаптопи съм карал в последните 10 години и имам нужда от сравнително мощна машина,защото имам огромен лист с неизиграни игри :D. 
      Понеже чувам (незнам дали това е вярно), че сглобените конфигурации от магазините са винаги с около 15-30% надценка, търся решение със сглобяване на конфигурация.
      Предпочитам частите да са от България и от един магазин, това би ми осигурило минимални (надявам се)разправии в бъдеще.
      Имам вече клавиатура + мишка + монитор (27 инчов Samsung SD390 Full HD 1080p.)
      Бих искал компютъра да има поне да има поне 32GB памет и 500 GB SSD.

Бележка: Не мисля да се занимавам с overclocking , ако това помага по някакъв начин
      Бихте ли дали някакви съвети и примерни конфигурации ?
      Благодаря предварително & с уважение,
      Олег
    • от Altio
      Здравейте, искам да попитам дали може да се сглоби конфигурация за 800 лева, която да подкарва CS:GO на около 150-200 фпс?

Благодаря предварително!
    • от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.