Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, Понеже имах няколко несполучливи опита със закупуването на лаптоп, бих искал да ми препоръчате такъв, според изискванията ми:  

- Да е изключително здрав и да е с хубав корпус и здраво закрепен, общо взето да е надежден

- Да не загрява много, да държи сравнително добри температури и да е с добра батерия - Добро гаранционно обслужване - Нямам изисквания за модел, клас или дизайн Ще използвам лаптопа единствено за офис приложенията (най-вече ексел, заради естеството на работната ми позиция) и от време на време за някой друг филм, ествествено и за музика. Няма да играя игри или да го използвам за други приложения и програми. Бюджетът с който разполагам е до 2000лв. Ще се радвам, ако ми помогнете. Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целите които ще ползвате лаптоп/а, може да се разминете с по-евтин вариант. Например: Acer Aspire V3-571G , ето и лаптоп за 1999 лв. Който ще върши същата работа, но с по-добри характеристики. Acer Aspire V3-772G - Този е с по-добър процесор, има SSD 120 GB + 1 TB хард диск.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам лаптоп ACER - и съм страшно НЕДОВОЛЕН... на дизайн е добър , но много грее и много шуми ,а не е стар... препоръчвам ЛЕНОВО.. Lenovo IdeaPad Z500 - изключителен лаптоп с SSD , хубав процесор и видео карта , както и 8 гб. рам ,които ще са нужни за програмите и е на много примамлива цена!!! Имам няколко приятели с лаптопи Lenovo и са много доволни - стилни , тихи и производителни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Andrey_96 , колега не съм съгласен с теб. Имах ACER , преди 3 години бях много доволен, всичко зависи как го ползваш натоварваш ли го, дали се грижиш за него "почистване и т.н.". Лаптоп/а сега е в майка ми в чужбина, още си работи без проблеми. Явно си взел дефектна  бройка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно пък Тошиба - не... Ще те помоля да даваш линковете според правилата на форума! Относно предложенията някак си Леновото най ми допада от всички изброени до тук. поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще е леново, да е добро леново. Lenovo IdeaPad Z500 + Intel Core i7-3632QM = 1898 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те помоля да даваш линковете според правилата на форума!  

Не знам как :D Ако можете да ми кажете как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди и яз правих тази грешка. След това колегата @quickJO , ми показа как да поставям линк/овете по правилата. 

Неправилно поставен линк

http://www.technomarket.bg/products/09123667/toshiba-satellite-u840w-107 

Правилно поставен линк:

TOSHIBA SATELLITE U840W-107 

Дано да съм помогна, и да е станало ясно.

Успех :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека иска здрав лаптоп, как един от вас не предложи бизнес модел, а набутвате все мултимедийни пластмасарници натъпкани с хардуер, който никога няма да се ползва за сметка на посредствени шасита и дисплеи.

HP EliteBook 8470p

Бизнес модел, най-доброто от HP, а и изобщо в този ценови клас. Шасито е от магнезий и алуминий, включително задната страна на дисплея и не се огъва като при мултимедийните пластмасови капаци. Самия дисплей е с HD+резолюция(1600х900) и въпреки 14-те инача е по-добър от масовите 1366х768. Mалък недостатък е, че вместо HDMI има displayport и ако искаш да гледаш филми на TV ще трябва да си намериш читав кабел или преходник DP to HDMI, че доста от евтините имат проблем със звука.

Дори и да не е HP Elitebook, то насочи се към бизнес клас моделите Dell Vostro и Latitude, HP Probook 6570, Toshiba Protege и евентуално Lenovo ThinkPad T-серията. Специално наблягам на T-то, не другите конфекции.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.