Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Нено Ненов

Препоръчайте ми лаптоп, според тези изисквания

Препоръчан отговор

Здравейте, Понеже имах няколко несполучливи опита със закупуването на лаптоп, бих искал да ми препоръчате такъв, според изискванията ми:  

- Да е изключително здрав и да е с хубав корпус и здраво закрепен, общо взето да е надежден

- Да не загрява много, да държи сравнително добри температури и да е с добра батерия - Добро гаранционно обслужване - Нямам изисквания за модел, клас или дизайн Ще използвам лаптопа единствено за офис приложенията (най-вече ексел, заради естеството на работната ми позиция) и от време на време за някой друг филм, ествествено и за музика. Няма да играя игри или да го използвам за други приложения и програми. Бюджетът с който разполагам е до 2000лв. Ще се радвам, ако ми помогнете. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се радвам, ако давате и обосновка и препоръки, защо да избера точно този, който предлагате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целите които ще ползвате лаптоп/а, може да се разминете с по-евтин вариант. Например: Acer Aspire V3-571G , ето и лаптоп за 1999 лв. Който ще върши същата работа, но с по-добри характеристики. Acer Aspire V3-772G - Този е с по-добър процесор, има SSD 120 GB + 1 TB хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам лаптоп ACER - и съм страшно НЕДОВОЛЕН... на дизайн е добър , но много грее и много шуми ,а не е стар... препоръчвам ЛЕНОВО.. Lenovo IdeaPad Z500 - изключителен лаптоп с SSD , хубав процесор и видео карта , както и 8 гб. рам ,които ще са нужни за програмите и е на много примамлива цена!!! Имам няколко приятели с лаптопи Lenovo и са много доволни - стилни , тихи и производителни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Andrey_96 , колега не съм съгласен с теб. Имах ACER , преди 3 години бях много доволен, всичко зависи как го ползваш натоварваш ли го, дали се грижиш за него "почистване и т.н.". Лаптоп/а сега е в майка ми в чужбина, още си работи без проблеми. Явно си взел дефектна  бройка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно пък Тошиба - не... Ще те помоля да даваш линковете според правилата на форума! Относно предложенията някак си Леновото най ми допада от всички изброени до тук. поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви! Аз обсъдих въпроса и с няколко приятелчета, всичките ме насочиха към Lenovo ThinkPad сериите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще е леново, да е добро леново. Lenovo IdeaPad Z500 + Intel Core i7-3632QM = 1898 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те помоля да даваш линковете според правилата на форума!  

Не знам как :D Ако можете да ми кажете как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди и яз правих тази грешка. След това колегата @quickJO , ми показа как да поставям линк/овете по правилата. 

Неправилно поставен линк

http://www.technomarket.bg/products/09123667/toshiba-satellite-u840w-107 

Правилно поставен линк:

TOSHIBA SATELLITE U840W-107 

Дано да съм помогна, и да е станало ясно.

Успех :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека иска здрав лаптоп, как един от вас не предложи бизнес модел, а набутвате все мултимедийни пластмасарници натъпкани с хардуер, който никога няма да се ползва за сметка на посредствени шасита и дисплеи.

HP EliteBook 8470p

Бизнес модел, най-доброто от HP, а и изобщо в този ценови клас. Шасито е от магнезий и алуминий, включително задната страна на дисплея и не се огъва като при мултимедийните пластмасови капаци. Самия дисплей е с HD+резолюция(1600х900) и въпреки 14-те инача е по-добър от масовите 1366х768. Mалък недостатък е, че вместо HDMI има displayport и ако искаш да гледаш филми на TV ще трябва да си намериш читав кабел или преходник DP to HDMI, че доста от евтините имат проблем със звука.

Дори и да не е HP Elitebook, то насочи се към бизнес клас моделите Dell Vostro и Latitude, HP Probook 6570, Toshiba Protege и евентуално Lenovo ThinkPad T-серията. Специално наблягам на T-то, не другите конфекции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.