Премини към съдържанието
nikibg

Топлене със сешоар :)

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Един познат ми се оплака че топлел компютъра със сешоар 10 мин. докато запалел.......Имате ли на идея на какво може да се дължи това ?Проблема му дошъл след като си сложил DVD...макар че не виждам каква логика има

Редактирано от nikibg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени захранването на компютъра и ще се оправи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Смени захранването на компютъра и ще се оправи!

<{POST_SNAPBACK}>

мен също ме съмняваше това......благодаря cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра на приятеля ти да не работи на навта,4е му трябва подгряване.Хората се чудят как да охлаждат,той подгрява.Сигурен ли си,че не те е взел за мезе? biggrin.gif

Редактирано от iovi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Компютъра на приятеля ти да не работи на навта,4е му трябва подгряване.Хората се чудят как да охлайдат,той подгрява.Сигурен ли си,че не те е взел за мезе? biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

абсолютно ....

по-точно утре ще го донесе да го видя и тогава ще съм напълно сигурен

Редактирано от nikibg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами препоръчвам му за да не го топли :down: едно лекарство,а имено FORTRON 400W 12cm мисля,че това ще го излекува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zarko, мисля , че лекарството ще му подейсва доста добре. Btw за първи път чувам някой да си топли компа с сешуар докато запали biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Един познат ми се оплака че топлел компютъра със сешоар 10 мин. докато запалел.......Имате ли на идея на какво може да се дължи това ?Проблема му дошъл след като си сложил DVD...макар че не виждам каква логика има

Имам идея и страдам от подобно нещо.То е в резултат на повишена влажност на въздуха и нискокачествено изпълнение на захранващия блок.

Малко предистория.При мен влажността на въздуха не пада под 87%.Живея на 500м от брега на морето.От друга страна машината работи денонощно и е загрята.Ако поради причина през нощта се изключи, се получава конденз и на сутринта не пали.Стартира за секунда и се самоизключва.Взимам сешуар и през вентилатора обдухвам.След тази процедура всичко си е ток и жици.В моя случай, захранването е от жълтите.

Допълнителната инсталация на "DVD" само ще натовари захранващия блок, но едва ли е евентуалната причиназа подобно ново поведение на машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете кондензаторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си дражте компютрите вав фурната-на 150°,може да им сложите и малко подправки-копърче,чубрица....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един познат имаше абсолютно същия проблем - проблема му беше от некачествено захранване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във фурната.. ахахахаха

Абе един познат имаше такива проблеми и си смени дъното което беше Gigabite и се оправи,твоето какво е ?,щото се оказа че някои модели на gigabite имали такива дефекти,но може и да е от захранването както ти казват по горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от това че е сложил DVD не "ПАЛИ", да пробва да "запали" като махне загранването на DVD -то .. ако стане значи наистина има проблем с загранването.... макар че в този случай се обесмисля следващото ->, но ако пак се полчи да надникне и да види дали DVD и харда са на един ID кабел. Да откачи DVD и да пробва.

Може и да греша но както и преди съм казвам не ми харесва на един кабел да имам хард+CD или DVD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отказа за старт при включване на ДВД с поставен вътре диск е един от начините да разбереш дали захранването е "летва"

Много остроумен тест е - 100% ВЕРЕН ОТГОВОР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема се оказа в захранването както и предполагах....смених го и всичко е ОК cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.