Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Worried

Дали ще тръгне ?

Препоръчан отговор

Често срещам въпроси относно дали съвпадат дъното и определени компоненти е и аз имам подобен  Дали ще тръгне Ge Force GTX 650 Ti на Biostar A770L3 и ако може да ми поясните по какво се разбира дали съвпадат дъното и видеото. Благодаря на всеки отговорил предварително . :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата може да бъде сложена на това дъно.Имаш PCI express16 слот

Трябва да кажеш какви са ти и останалите компоненти.За тази видео карта е препоръчително захранването да е поне 400W!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата може да бъде сложена на това дъно.Имаш PCI express16 слот

Трябва да кажеш какви са ти и останалите компоненти.За тази видео карта е препоръчително захранването да е поне 400W!

450 е 

450 е 

ако ползвам Атлон 2 ще има ли проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

450 е 

ако ползвам Атлон 2 ще има ли проблем ?

Да няма да усетиш кой знае каква разлика в графиката и по точно в играенето на игри. Тоя процесор така ще обезглавява тази видео карта, че нямам думи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да няма да усетиш кой знае каква разлика в графиката и по точно в играенето на игри. Тоя процесор така ще обезглавява тази видео карта, че нямам думи....

Не се знае все пак какъв точно е Атлона! Ако е този например: ATHLON-II-X4-645--BOX няма да я "обезглавява"! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя Athlon 2? Има двуядрени, триядрени, четириядрени... Но какъвто и да е, ще дойде слаб за видеокартата, та ще се наложи и клок. Пробвал съм подобна карта с последен писък на модата Athlon II, но честно казано, слабичък си е. Само повечето ядра го спасяват да не я оплеска съвсем при игри като CoD Black Ops примерно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.