Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

NVU

Мнение за Hama uRage Exodus

Препоръчан отговор

Така като я гледам това си е най-обикновена клавиатура с лампички отстрани и "геймърски" дизайн (изразяващ се в цветни WASD бутони и изчанчена форма). Не виждам с какво е по-добра от клавиатурите, които струват 10 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера поиграх малко на Razer BlackWindow Ultimate и да ви кажа, няма нищо общо с тези боклуци който мислите да купувате, спестете си парите и ги изпийте дет се вика, както каза този пич вземете си една клавиатура 15 лв тя е същата като тези боклуци от 40 на hama 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Razer Lycosa за мене няма значение тази ми хареса , защото има ghost system и мога да натискам няколко копчета на един път , Razer Lycosa ми прави проблема с спиране и пускането автоматично и затова мисля да си взема тази хама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Razer Lycosa за мене няма значение тази ми хареса , защото има ghost system и мога да натискам няколко копчета на един път , Razer Lycosa ми прави проблема с спиране и пускането автоматично и затова мисля да си взема тази хама.

Има ли вариант да ми продадеш razera ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли вариант да ми продадеш razera ? 

Има , но няма да ти върши работа това казвам, че докато играеш може да започне да switch-ва и да се спира и да се пуска и няма да се оправи чак докато не я рестартнеш от USB - то.

Не споря , има и моменти пък когато от часове не прави този проблем , но ... Само един бог знае от какво се причинява този дефект , като до преди 1 година беше перфектна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че тази Хама излъчва много силна синя светлина от онези лампички, които могат да те дразнят. Аз бих заложил на  A4Tech X7 G800V .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има , но няма да ти върши работа това казвам, че докато играеш може да започне да switch-ва и да се спира и да се пуска и няма да се оправи чак докато не я рестартнеш от USB - то.

Не споря , има и моменти пък когато от часове не прави този проблем , но ... Само един бог знае от какво се причинява този дефект , като до преди 1 година беше перфектна.

За кви пари ще ми продадеш ? и от къде си 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Worried от околията на Стара Загора съм гр.Чирпан още ми кажи защо мислиш да вземеш клавиетурата?

Имай предвид, че тази Хама излъчва много силна синя светлина от онези лампички, които могат да те дразнят. Аз бих заложил на  A4Tech X7 G800V .

Имах такава наистина не е лоша бяха писали ,че издържа на вода излях  я без да искам и дефекта веднага се показа , изхвърлих я може би на 2-рия третият месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Worried от околията на Стара Загора съм гр.Чирпан още ми кажи защо мислиш да вземеш клавиетурата?

бих купил клавиатурата от тебе независимо с проблема аз съм от Пловдив искам само да ми предложиш добра цена и да намерим начин за доставка и разплащане и ще можеш да си закупиш Хамта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бих купил клавиатурата от тебе независимо с проблема аз съм от Пловдив искам само да ми предложиш добра цена и да намерим начин за доставка и разплащане и ще можеш да си закупиш Хамата

Пръв ти предложи цена , доставка може от Еконт работим имай в предвид ,че е запазена , проблема този незнам от къде дойде ,но на външен вид няма и драскотина , проблема е ,че ако не си чистите редовно къщата ще прашасва тъй като е с гумени копчета. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.