Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем относно намирането на драйвери за Nvidia Geforce 6200 (TC). Когато ги тегля от сайта ми дава ерор при опит за инсталация и се посъветвах с мой приятел, който каза, че там повечето от драйверите за по-старите видео карти не съответствали на модела. Проблема ми сега е от къде да ги изтегля. Също така, когато се ровичках в Everest-а, разбрах, че картата ми е 68-70 градуса и нагоре! Мисля, че е твърде много, но за сега това не ми е правило проблем. Моля, ако някой желае и има време да ми помогне в намирането на драйверите, ще съм му много благодарен!!! :) OS: Windows Xp (SP3) Video: Nvidia Geforce(TC) 128mb  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем относно намирането на драйвери за Nvidia Geforce 6200 (TC). Когато ги тегля от сайта ми дава ерор при опит за инсталация и се посъветвах с мой приятел, който каза, че там повечето от драйверите за по-старите видео карти не съответствали на модела. Проблема ми сега е от къде да ги изтегля. Също така, когато се ровичках в Everest-а, разбрах, че картата ми е 68-70 градуса и нагоре! Мисля, че е твърде много, но за сега това не ми е правило проблем. Моля, ако някой желае и има време да ми помогне в намирането на драйверите, ще съм му много благодарен!!! :) OS: Windows Xp (SP3) Video: Nvidia Geforce(TC) 128mb  

Това  (TC) би трябвало да е  TurboCache, така ли ?! Опитай тези драйвери http://driver.ru/?H=GeForce%206200%20TurboCache&By=NVidia&SS=Windows%20XP

Подредени са по дата - най-новите са първи.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото до температурите на картата,зависи много какво е охлаждането и,дали се развърта вентилатора на картата,в каква кутия сте я сложил,дали тази температура е под товар?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от Tasho Georgiev
      Купих си лаптоп Asus GL503-GE и първоначално всичко работеше както трябва, днес като го включих, trackpad-а не работеше и на екрана нямаше мишка. Като сложа отделно мишка се оправя и работи нормално. Като се опитам да инсталирам наново драйверите от сайта на асус ми излиза това съобщение. Какъв може да е проблема?

• от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от Maria Green
      Любители на качеството,

Моля, споделете дали Nvidia GeForce MX150 2GB с Intel Core i7 8300 и 4GB RAM или Nvidia GeForce GTX1050 4GB с i5 7300 и 8GB RAM ви се струва по-удачно за тежко графично натоварване - обработка на филми и аудио. 

До скоро! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.