Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

защо от 20 процента предупреждението ми е станало на 60 като не сам обиждал никого , за 20 те както и да е ама 60 вече ..... , ако може да ми покажете защо са станали толкова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
защо от 20 процента предупреждението ми е станало на 60 като не сам обиждал никого , за 20 те както и да е ама 60 вече .....  , ако може да ми покажете защо са станали толкова.

<{POST_SNAPBACK}>

1. предполагам модераторите те наказват заради спама по форума .. (безмислените отговори) .. на тема се отговаря само ако имаш какво да кажеш а не с : Браво или с усмивки и други такива безмислени неща ....

2. не се ли научи вече поне да пускаш темите си в правилните форуми ... тази тема сега мислиш ли че е подходяща за форум "Операционни системи"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това, както може би си забелязал, ти е наложен Moderate posting в рамките... ако не се лъжа на една седмица - т.е. всяко твое съобщение трябва да бъде одобрено от модератор за да бъде публикувано

Така че може би е време да почнеш да се замисляш преди да пишеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
защо от 20 процента предупреждението ми е станало на 60 като не сам обиждал никого , за 20 те както и да е ама 60 вече .....  , ако може да ми покажете защо са станали толкова.

<{POST_SNAPBACK}>

Наказанието ти е от мен!!!

Допреди малко се чудех как така и не разбра, след личното съобщение, което ти пратих, след като официално те предупредих и във форума! Но като помислих малко и разбрах, че на теб просто не ти пука и не разбираш от добра дума. Така че ето ти и лошата ми страна.

Прочети това внимателно - при следващо нарушение от твоя страна ще получиш БАН, т.е. ще ти спра възможността да пишеш във форума за неопределено време!

Дано поне това да си разбрал. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок така да баде но защо си ми дал 2 наказания , и незнам защо се ядосваш .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ок така да баде но защо си ми дал 2 наказания  , и незнам защо се ядосваш .

<{POST_SNAPBACK}>

Наканатие ти беше доста меко, защото си предупреждаван не веднъж. Алая доста меко постъпваше с теб и ти модерираше постовете, защото така и не се научи да пишеш на кирилица. Друга причина е, че те предупредих по няколко начина и не съм първия който те предупреждава и ти казва. Затова предупрежденията ти са две.

Ядосвам се, защото се изказваш в темите с безсмислени постове. Защото пишеш глупости, несвързани неща и по ред други причини, които не само аз съм ти показвал.

За мен въпроса е приключен. Ако имаш някакви други въпроси или възражения ми пиши лично съобщение или се обърни към Администраторите на този форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване