Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Anarhista

Подсветката на клавиатурата не се включва?

Препоръчан отговор

Здравейте! До преди няколко дена подсветката на клавиатурата на лаптопа ми си светеше нормално. Има 3 степени на силата на светене и се включва с FN + F4,спира се с FN + F3  Снощи установих обаче,че лампичките под копчетата не се пускат както досега и не знам каква е причината. Първоначално си помислих,че нещо са изгорели,не работят.... Но когато пускам лаптопа в началото си светват за няколко секунди и изгасват което значи,че не е там проблема. На Windows 8 съм ако това има значение. Някакви решения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стрелям на сляпо:

Опитайте с преинсталирате драйверите за клавиатурата, функкционалните бутони (Fn).

В сайта прозиводител на лаптопа, трябва да има всички налични драйвери. Но не се сте казали нито марка , нито модел...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички ли  необходими драйвери за качени от сайта на производителя?

Щом е това, деинсталирате ATKACPI driver and hotkey-related utilities, и инсталирате пак него от официалния сайт в графата Utilities версия:

ATKACPI driver and hotkey-related utilities  11.87 MBytesupdate   2013/01/14

Ако пак има проблем,, деинсталирате и този Keyboard Device Filter Utility, и го инсталирате го отново, пак от сайта на ASUS

П.П. Лаптопа е направо "звяр"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами всичко хубаво но как да го намеря този драйвър,за да го деинсталирам? Малко ми е "Х" как стават нещата на Windows 8 ;xx Откривам само нещо с името ATK Package ?  П.П. Радвам се,че ти харесва лаптопа! Мен също много ме кефи и съм много доволен от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

деинсталирате ATKACPI

Ами колегата го е написал , потърсете го в деинсталиране на програми или там както е на 8цата :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ясно,че колегата го е написал ... но е написал "  ATKACPI driver and hotkey-related utilities " а при мен има само "ATK package" т.е не знам дали това е същото нещо което трябва да деинсталирам. Не ми се иска да направя по-големи поразии ... 

Иначе докато играя ( League of Legends в случая ) някой копчета на клавиатурата просто спират да работят за няколко секунди ... Трябва да дам ескейп,да ми излезе менюто и после пак да вляза в играта,за да се оправи. Не знам дали това има нещо общо с проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ATK package, е драйвера който трябва да динсталирате и да инсталирате  ATKACPI driver and hotkey-related utilities.

Не разбрах само има ли инсталирани всички необходими драйвери на машината, или се ползват Windows 8, каквото е сложил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано нямам представа.... Лаптопа го купих от Технополис с инсталирана операционна система. Предполагам,че всичко си му е инсталирано. Наскоро само обнових видео-драйвърите и това е.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече всичко е наред благодарение на ieenso! Деинсталирах предишния ATK Package,инсталирах този който свалих и всичко е окей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.