Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

днес си купих нова машина настолна, за жалост не си купих SD or DVD Drive, и сега опитвам да инсталирам Windows 7 от USB. USBто е Bootable с помоща на една програмка Windows 7 USB DVD Download Tool. Направих флашката стъпка по стъпка с помоща на един урок от Зам**** и всичко изглеждаше ОК.

Да ама не!

Избрал 1st boot device - USB Key

Вкарвам флашката рестартирам и Windows зарежда файловете, след натискане на бутона Instal Now във самото начало на инсталацията ми се появява по-долу посочения надпис и каквото и да правя няма и няма.

A required CD/DVD drive device is missing. If you have a driver floppy disc, CD, DVD or USB flash drive, please insert it now.

Mote: If the windows Instalation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step. Моля за малко Help.

Благодаря предварително. П,С, Пробвах няколко Windows мислейки, че проблема е там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвате каква е машината...

Да не слагате флашката на USB 3.0 порт (син). Ако е така я поставете на USB 2.0 порт.

Но, първо я поставете и след това в BIOS  направете флашката, като 1st boot device. (даже и името и може да излезе от списъка).

П.П. Във BIOS, трябва да има бързо меню (Quick Boot). Може да е бутне и от там.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвате каква е машината...

Да не слагате флашката на USB 3.0 порт (син). Ако е така я поставете на USB 2.0 порт.

Но, първо я поставете и след това в BIOS  направете флашката, като 1st boot device. (даже и името и може да излезе от списъка).

П.П. Във BIOS, трябва да има бързо меню (Quick Boot). Може да е бутне и от там.

Оказа се че вкарвам флаша в USB Port  3.0 !!! Явно е че съм идиот :((( Сърдечно благодаря.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се че вкарвам флаша в USB Port  3.0 !!! Явно е че съм идиот :((( Сърдечно благодаря.  

Моля. На всеки се случва да сгреши. Нали затова са форумите. :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.