Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

slow!

Дъно S775 DDR3 PCIe16 до 100 лева

Препоръчан отговор

Здравейте!

След като установих, че всичките ми части работят, с изключение на дъното, ме осени че е време за ново такова. Заглавието си казва за кво иде реч.

Процесор: Pentium E5300 Dual Core(2.6GHz, 2MB, 800 MHz FSB, s775) BOX

Памет: 2GB DDR3 1333 MHz

HDD: 500 GB WD Caviar green, sata2, 7200 rpm max, 32MB

Видео Карта: ATI Radeon HD5670, 512 MV, PowerColor PCI-E, DDR5, 128bit, HDMI & DVI (HDCP)

Кутия: ATX 460W, JNC, RJA 321, Черна, usb, 120mm fan PSU

Това са ми частите. Мисля, че и захранването трябва да се смени, така че може и за него да кажете по една-две думи, но акцента остава на дънна платка. ;) Също така информация относно от къде мога да си взема дъното също ще свърши работа. От Пловдив съм. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително е и смяна на дъното. Няма как да стане за 100 лева и двете:

Обща стойност - 133.90 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително е и смяна на дъното. Няма как да стане за 100 лева и двете:

Аз на другия компютър съм с такова от 3 год. и несъм имал никакъв ама абсолютно никакъв проблем с това дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо чудно тая гняс JNC да е убила старото ти дъно, така че сменяй захранването:

ASROCK G41M-VS3

400WGX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо чудно тая гняс JNC да е убила старото ти дъно, така че сменяй захранването:

ASROCK G41M-VS3

400WGX

Да не си станал пловдивчанин,аз се чудя защо толкова дупки по улиците,а Вие с братчед ти копате в Пловдив. :)

И аз съм за това съчетание,но с RGE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK G41M-VS3

400WGX

Тея чудеса дали са им налични в магазина или само по интернет мога да си ги поръчам? И също така някви най-общи разлики да ми кажете за RGE, WGX, JNX, и т.н. Тея неща са ги изпуснали в училище. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, ама магазина е от Пловдив, за това ти ги дадох. Звънни и питай. Иначе за захранването, RGE модела с ActivePFC е по-добър, но и по-скъп. JNX не знам какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея чудеса дали са им налични в магазина или само по интернет мога да си ги поръчам? И също така някви най-общи разлики да ми кажете за RGE, WGX, JNX, и т.н. Тея неща са ги изпуснали в училище. 

Имат ги аз онзи ден бях в ерата и имат всичко от сайта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.