Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

След като установих, че всичките ми части работят, с изключение на дъното, ме осени че е време за ново такова. Заглавието си казва за кво иде реч.

Процесор: Pentium E5300 Dual Core(2.6GHz, 2MB, 800 MHz FSB, s775) BOX

Памет: 2GB DDR3 1333 MHz

HDD: 500 GB WD Caviar green, sata2, 7200 rpm max, 32MB

Видео Карта: ATI Radeon HD5670, 512 MV, PowerColor PCI-E, DDR5, 128bit, HDMI & DVI (HDCP)

Кутия: ATX 460W, JNC, RJA 321, Черна, usb, 120mm fan PSU

Това са ми частите. Мисля, че и захранването трябва да се смени, така че може и за него да кажете по една-две думи, но акцента остава на дънна платка. ;) Също така информация относно от къде мога да си взема дъното също ще свърши работа. От Пловдив съм. :)

Редактирано от slow! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително е и смяна на дъното. Няма как да стане за 100 лева и двете:

Обща стойност - 133.90 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително е и смяна на дъното. Няма как да стане за 100 лева и двете:

Аз на другия компютър съм с такова от 3 год. и несъм имал никакъв ама абсолютно никакъв проблем с това дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо чудно тая гняс JNC да е убила старото ти дъно, така че сменяй захранването:

ASROCK G41M-VS3

400WGX

Да не си станал пловдивчанин,аз се чудя защо толкова дупки по улиците,а Вие с братчед ти копате в Пловдив. :)

И аз съм за това съчетание,но с RGE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо чудно тая гняс JNC да е убила старото ти дъно, така че сменяй захранването:

ASROCK G41M-VS3

400WGX

Тея чудеса дали са им налични в магазина или само по интернет мога да си ги поръчам? И също така някви най-общи разлики да ми кажете за RGE, WGX, JNX, и т.н. Тея неща са ги изпуснали в училище. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, ама магазина е от Пловдив, за това ти ги дадох. Звънни и питай. Иначе за захранването, RGE модела с ActivePFC е по-добър, но и по-скъп. JNX не знам какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея чудеса дали са им налични в магазина или само по интернет мога да си ги поръчам? И също така някви най-общи разлики да ми кажете за RGE, WGX, JNX, и т.н. Тея неща са ги изпуснали в училище. 

Имат ги аз онзи ден бях в ерата и имат всичко от сайта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.